Balony reklamowe

belbal-metallic-079-royal-blue-kopia-133x133-f057635cjpg
Balon metaliczny 11"
balon-metaliczny-11
balon-zdjecie-gl-wizualizacjapgk.jpg
Balon pastelowy 11"
balon-pastelowy-11

Balony reklamowe z nadrukiem logo firmy

Balony z nadrukiem to niepowtarzalny element każdej imprezy urodzinowej czy firmowej. Potrafią przyciągnąć uwagę, dlatego są świetnym pomysłem na dobrą reklamę. Z pewnością każdy dobrze ją zapamięta. Balon reklamowy może stanowić również nowoczesny gadżet. Pozwalają w prosty sposób zrobić wrażenie i wzbudzić zainteresowanie potencjalnych klientów. Będą dobrze się prezentować na wszelkich eventach i wydarzeniach zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór produktów, które idealnie się sprawdzą jako dekoracja marketingowa lub pomysłowy prezent. Możesz również zamówić balony reklamowe z logo Twojej firmy i wykorzystać je przy wejściu do lokalu, wówczas każdy klient będzie wiedział, jak do Ciebie trafić.

Balony z nadrukiem jako forma promocji

Szukasz oryginalnego pomysłu na promocję Twojego biznesu? Standardowe balony tu nie wystarczą. Umieść logo firmowe na balonach! To nie tylko oryginalny, lecz także uniwersalny pomysł, który można wykorzystać jako nośnik reklamowy. Balony z nadrukiem można nabyć u nas w ponad 20 wariantach kolorystycznych oraz z ciekawym efektem: metalicznym, krystalicznym oraz pastelowym. Na balonach wykonujemy nadruki logo, napisów i przeróżnych grafik. Reklamowe balony z nadrukiem często wykorzystywane są do dekoracji stanowisk podczas targów pracy, konferencji, a także przy wielu innych wydarzeniach takich jak imprezy firmowe. Twoje logo będzie zauważalne nawet z większej odległości, ponieważ balony przyciągają uwagę dużo bardziej niż banery. Mogą być wręczane dzieciom podczas wizyty w przedsiębiorstwie. Wybierz balony reklamowe – to sprawi, że firma z pewnością zostanie zapamiętana, a klienci z chęcią będą do niej wracać.

Balony z logo firmy – dlaczego warto?

Wybierając balony z logo firmowym w żywych kolorach, można mieć pewność, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Wyróżniają się estetyką, pomysłowością, a także mogą budzić pozytywne skojarzenia. To ważne podczas budowania wizerunku swojej marki. Bez problemu można dobrać odpowiedni kolor, który będzie utożsamiał się z identyfikacją wizualną firmy. Kolorowe balony promocyjne z własnym logo to najprostsza, ale i również najtańsza forma. Szeroki wybór kolorów i kształtów sprawia, że promocja ma rewelacyjny odbiór wśród każdej grupy odbiorców.

Balony z nadrukiem mogą stanowić indywidualny pomysł na chrzciny, wesele, urodziny, a nawet na wieczór panieński. Zdecydowanie zbudują fantastyczną atmosferę każdej imprezy, podczas której wszyscy goście będą dobrze się bawić. W ofercie znajdziesz również balony serca, które podkreślą charakter wydarzeń organizowanych na Walentynki, Dzień Kobiet lub innych eventów o romantycznej tematyce. Balony reklamowe w kształcie serca są szczególnie sentymentalne i wyróżnią się na tle konkurencji. Dostępne są w dwóch kolorach: białym i czerwonym. Wszystkie nasze balony reklamowe, również balony serca, są idealne do nadmuchiwania helem. Dzięki temu Twoje balony reklamowe z nadrukiem będą atrakcyjnie wyglądać i nikt ich nie przegapi, nawet z daleka. Jest to doskonały sposób na stworzenie nastrojowego wystroju.

Balony reklamowe z nadrukiem u Caprea

Nasza firma pomoże Ci w realizacji wymarzonych balonów reklamowych z nadrukiem. Stworzymy dla Ciebie, co tylko zechcesz. Standardowe balony z nadrukiem to nasza specjalność, dlatego Ty składasz zamówienie, a my zajmujemy się całą resztą. Pomożemy Ci stworzyć imprezę, o której z pewnością nikt nie zapomni. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale z chęcią podejmiemy się zleceń na terenie całego kraju. Minimalna liczba zamawianych balonów to 500 sztuk. Na balonach możesz umieścić wszystko – wykonujemy nadruki reklamowe na balonach, a także balony z logo firmy. Kolor nadruku możesz dobrać dowolny, tak samo logo - zrealizujemy nawet logotyp wielokorowy według Twojego indywidualnego projektu!

Minimalny nakład przy zamówieniu balonów z własnym nadrukiem to 500 sztuk. Opis dostępnych kolorów i grafikę przedstawiającą balony reklamowe znajdziesz przechodząc na kartę produktu. Jeżeli masz jakieś pytania lub problemy z projektem, napisz do nas! Oferujemy wsparcie na każdym etapie powstawania niesamowitych balonów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.