Kredki i zakreślacze

z 2
piornik-talos-full
Piórnik TALOS
17559
piornik-bambusowy-tita-full
Piórnik bambusowy TITA
17620
zakreslacz-triangle
Zakreślacz TRIANGLE
19043
zakreslacz-snap
Zakreślacz SNAP
19675
kredki-6-szt-barva
Kredki 6 szt. BARVA
19800
kredki-12-szt-kolora
Kredki 12 szt. KOLORA
19801
kredki-z-kolorowanka-decor
Kredki z kolorowanką DECOR
19805
zestaw-kredek-w-etui-labi
Zestaw kredek w etui LABI
19807
zestaw-painter
Zestaw PAINTER
19814
piornik-lolli-full
Piórnik LOLLI
20288
piornik-space-full
Piórnik SPACE
20289
zakreslacz-trojkat
Zakreślacz "trójkąt"
V1514
zakreslacz-strzykawka
Zakreślacz "strzykawka"
V1523
zakreslacz-kwiat
Zakreślacz "kwiat"
V1531
zestaw-kredek-temperowka
Zestaw kredek, temperówka
V6133/A
zestaw-kredek
Zestaw kredek
V6130
zestaw-kredek-temperowka
Zestaw kredek, temperówka
V6298
zestaw-kredek
Zestaw kredek
V6299
zestaw-kredek
Zestaw kredek
V6127
zestaw-kredek
Zestaw kredek
V6129
zestaw-do-rysowania
Zestaw do rysowania
V8620
Bestseller
zestaw-kredek
Zestaw kredek
V6102
zestaw-kredek
Zestaw kredek
V6103
zestaw-kredek
Zestaw kredek
V6131
zestaw-do-kolorowania
Zestaw do kolorowania
V6101
zestaw-do-malowania-i-rysowania
Zestaw do malowania i rysowania
V6110
zestaw-do-malowania-i-rysowania
Zestaw do malowania i rysowania
V9675
zakreslacz
Zakreślacz
V1739
zakreslacz-dlon
Zakreślacz "dłoń"
V1327
zestaw-kredek-temperowka
Zestaw kredek, temperówka
V7831/A
zestaw-kredek
Zestaw kredek
V7312/A
zestaw-12-flamastrow
Zestaw 12 flamastrów
V7843
zestaw-kredek
Zestaw kredek
V8605
zestaw-kredek
Zestaw kredek
V8606
zakreslacz-trojkat
Zakreślacz "trójkąt"
V1925
kreda-4-kolory
Kreda, 4 kolory
V7343
zestaw-kredek
Zestaw kredek
V7345

Kredki z nadrukiem i zakreślacze reklamowe z nadrukiem z logo

Wszelkiego rodzaju kredki, pisaki i zakreślacze z firmowym sloganem lub logotypem to niezwykle popularne i efektowne rozwiązanie reklamowe. Tego typu gadżety są bowiem bardzo praktyczne i przyciągają uwagę potencjalnych klientów, szczególnie gdy wyróżniają się wysoką jakością. Wówczas mogą być wykorzystywane m.in. w pracy, na uczelni, w szkole, w trakcie spotkań biznesowych czy podczas przygotowywania ważnych dokumentów dla kontrahenta. Subtelnie nadrukowane logo firmy istotnie działa na podświadomość potencjalnych klientów i wspiera zapamiętywanie nazwy marki, co przekłada się oczywiście na jej lepszą rozpoznawalność i znaczny wzrost sprzedaży. Kolorowe kredki reklamowe z logo czy zakreślacze z nadrukiem pozwalają niskim kosztem dotrzeć do ogromnej ilości potencjalnych klientów, dlatego to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich firm, które cenią sobie nowoczesne podejście do strategii marketingowych, a jednocześnie nie boją się czerpać z tradycyjnych metod przekazu.

Kredki z nadrukiem i zakreślacze z logo – doskonała jakość w niskiej cenie

Caprea to znany i ceniony producent reklamowych artykułów piśmienniczych, który konsekwentnie podąża za najnowszymi trendami w tej dziedzinie i udoskonala swoją ofertę. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z dbałością o najdrobniejsze detale pozwoliło marce w krótkim czasie zdobyć solidną i ugruntowaną pozycję na ogólnopolskim rynku. Wszystkie produkty znajdujące się w asortymencie naszego sklepu, takie jak kredki z nadrukiem czy zakreślacze z logo firmy, zostały wykonane jedynie ze starannie wyselekcjonowanych materiałów i z uwzględnieniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu wyróżnia je najwyższa jakość, ciekawy design i wysoki komfort użytkowania. Nadruki na poszczególnych produktach wykonywane są za pomocą innowacyjnych technik, dzięki czemu grawer utrzymuje się przez długi czas i jest doskonale czytelny. Co ważne, naszym klientom oferujemy niezwykle korzystną politykę cenową, dzięki czemu inwestycja w tego typu gadżety reklamowe z pewnością okaże się opłacalna i rentowna.

Zakreślacze reklamowe i kredki z nadrukiem – szeroki wybór produktów

W ofercie naszego sklepu znajduje się niezwykle szeroki wybór zakreślaczy reklamowych i kredek z logo, które mogą stać się doskonałym gadżetem reklamowym dla Twojej marki. Kredki reklamowe z logo firmy i zakreślacze z nadrukiem to jedne z naszych flagowych kategorii, dlatego nieustannie ją rozbudowujemy. Na ten moment oferujemy m.in. ozdobne piórniki z zakreślaczami do samodzielnego kolorowania, kredki świecowe w wygodnych opakowaniach czy praktyczne zestawy typu PAINTER lub ARTIST wyposażone w szereg kredek, ołówków i farbek. Oczywiście posiadamy również pojedyncze elementy lub mniejsze zestawy, jak np. kredki z temperówką w funkcjonalnej tubie czy pojedyncze zakreślacze TRIANGLE. Jak widać, zakres możliwości jest naprawdę imponujący, dlatego bez problemu dostosujesz dany produkt do swoich indywidualnych preferencji i aktualnych potrzeb. Warto dodać, że wszystkie powyższe produkty łączy przede wszystkim jedna cecha: najwyższa jakość wykonania!