Ołówki reklamowe

olowek-eterno
Ołówek ETERNO
19674
olowek-eon
Ołówek EON
19679
olowek-evig
Ołówek EVIG
19684
olowek-stolarski
Ołówek stolarski
P169.253
mini-olowek-firo
Mini ołówek | Firo
V7699
olowek
Ołówek
V6107
olowek
Ołówek
V7682/A
olowek-zwierzatka
Ołówek "zwierzątka"
V6567/A
olowek-cyfry-everly
Ołówek "cyfry" | Everly
V6568
elastyczny-olowek
Elastyczny ołówek
V7631
olowek-stolarski-cole
Ołówek stolarski | Cole
V5712
olowek-stolarski
Ołówek stolarski
V5746
olowek-cody-1-full
Ołówek | Cody
V7682
mini-olowek
Mini ołówek
V7699/A
olowek-aron
Ołówek | Aron
V1695
olowek
Ołówek
V1838
olowek-janet
Ołówek | Janet
V1665
mini-olowek-gumka
Mini ołówek, gumka
V1697
olowek-z-gumka
Ołówek z gumką STOMP
KC2494
olowek-stolarski-z-linijka
Ołówek stolarski z linijką MADEROS
MO8686
Nowość
dlugopis-2-w-1-wieczny-olowek
Długopis 2 w 1, "wieczny" ołówek
V1319
olowek-eon
Ołówek Eon
P221.013
olowek-nasiona-sosny
Ołówek, nasiona sosny
V2049
olowek-eon
Ołówek Eon
P221.016
Nowość
Olowek-rosnacy-Sprout
Ołówek rosnący Sprout
CAPSprout

Ołówki reklamowe z nadrukiem logo firmy

Ołówki stanowią użyteczny artykuł piśmienniczy zaraz obok długopisów. Są zdecydowanie ekologiczne oraz przyjazne dla środowiska. Pozwalają na wygodne wykonanie notatek lub szkiców. Ołówki z logo to również ciekawa i efektywna forma reklamy. Dodatkowo jest to gadżet tani, który z pewnością powinien znaleźć swoje miejsce w każdym piórniku i być zawsze pod ręką. W naszej ofercie znajdziesz ołówki reklamowe z ciekawymi ozdobami, jak np. kolorowy pompon lub imitacja perły. Jednak to nie wszystko, polecamy również klasyczne ołówki z gumką lub ołówek stolarski. W Caprea masz szeroki wybór gadżetów reklamowych, które możesz dopasować do swoich potrzeb, a także do identyfikacji swojej firmy.

Ołówki reklamowe dla firm i nie tylko

Ołówek reklamowy to produkt, który jest uniwersalny i ponadczasowy. Ołówki z nadrukiem wykonane są z drewna, dlatego są ekologiczne oraz często wybierane przez wiele marek. Będą idealne dla każdego. Mogą być kolorowe i zabawne, a także stonowane i eleganckie. Jest to gadżet, który rozdawany jest klientom, pracownikom, partnerom podczas spotkań biznesowych, na targach, konferencjach. Ołówki reklamowe z logo firmy możesz również zostawić na recepcji w swoim biurze i pozwolić, aby każdy odwiedzający Twoją siedzibę miał możliwość się nimi „poczęstować”.

Artykuły piśmiennicze z kolorowymi pomponikami z pewnością przypadną do gustu najmłodszym konsumentom. Warto zainwestować w gadżet, który będzie się dobrze prezentować, ale jest przede wszystkim praktyczny. To produkt, który znajdzie swoje miejsce w każdym biurze, w szkole lub w domu. Możesz wybierać spośród różnych ołówków reklamowych - mamy w swojej ofercie dostępne ołówki stolarskie, ołówki z gumką, ołówki papierowe, ale również klasyczne, czyli te, które znamy z czasów szkolnych.

Ołówki z nadrukiem jako praktyczny gadżet reklamowy

Drobne upominki to miły gest, który docenia wielu klientów. Gadżety reklamowe świetnie sprawdzają się podczas targów, ponieważ wiele osób chętnie po nie sięga, odwiedzając stanowiska. To pozwala na to, aby każdy potencjalny klient zapamiętał nazwę Twojej firmy, a także jej zakres działalności. Ołówki reklamowe z nadrukiem możesz wręczyć każdemu, a na ich powierzchni wybrać dowolny nadruk, który będzie stanowił ważny slogan marki lub logo. Ten sposób pozwoli Ci dotrzeć do szerszej grupy odbiorców, a także zyskać popularność i zostać zauważonym wśród konkurencji. Co więcej, drewno to materiał, na którym rewelacyjnie prezentują się różnego rodzaju nadruki, zarówno kolorowe, jak i te jednobarwne. Pozwala na uzyskanie niesamowitego efektu, który przykuwa uwagę.

Ołówki z nadrukiem logo w Caprea

W Caprea znajdziesz ołówki z logo firmy wysokiej jakości, które wykonane są z trwałych materiałów, co powoduje, że produkt wygląda elegancko oraz zachęcająco. Zależy nam na tym, abyś mógł wybrać model, który najbardziej utożsamia się z Twoją marką, dlatego oferujemy szeroki wybór produktów. Ołówki z nadrukiem to gadżet, który warto wybrać, ponieważ zdecydowanie jest praktyczny i wytrzymały. Dodatkowo zajmujemy się również wykonywaniem grawerów różnymi technikami jak znakowanie GS, tampodruk N1, nadruk bezpośredni UV1 i inne.

Działamy w Warszawie, ale chętnie realizujemy projekty na terenie całej Polski. Potrzebujesz zamówić hurtowo ołówki reklamowe? Pomożemy Ci oraz wesprzemy Cię na każdym etapie Twojego zamówienia. Odpowiemy na wszystkie pytania związane z całym procesem oraz produktami dostępnymi w naszym sklepie. Jeżeli nie jesteś pewien, jaki gadżet reklamowy sprawdzi się dla Twojej firmy, to przedstaw nam zakres Twojej działalności, a my podpowiemy Ci, co będzie dla Ciebie najlepsze. W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Twojej dyspozycji.