Higiena i domowe SPA

z 4
apteczka-w-pokrowcu-14-el-1-full
Apteczka w pokrowcu, 14 el.
P265.310
apteczka-24-el-1-full
Apteczka, 24 el.
P265.121
lusterko-kieszonkowe-1-full
Lusterko kieszonkowe
V4107
pomadka-ochronna-1-full
Pomadka ochronna
V4333
plyn-do-rak-1-full
Płyn do rąk
V4089
zestaw-sciereczek-1-full
Zestaw ściereczek
V4704
ogrzewacz-do-rak-1-full
Ogrzewacz do rąk
V4033
nawilzajacy-zel-do-rak-1-full
Nawilżający żel do rąk
V7503
szklany-pilnik-do-paznokci-sunny-1-full
Szklany pilnik do paznokci | Sunny
V8480
pojemnik-na-tabletki-z-7-przegrodami
Pojemnik na tabletki z 7 przegrodami
V9597
ogrzewacz-i-schladzacz-do-rak
Ogrzewacz i schładzacz do rąk
V9818
plyn-do-czyszczenia-soczewek
Płyn do czyszczenia soczewek
V2874
balsam-do-ochrony-przeciwslonecznej-spf-30
Balsam do ochrony przeciwsłonecznej SPF 30
V7812
apteczka-w-pokrowcu-10-el
Apteczka w pokrowcu, 10 el.
V7901
ogrzewacz-i-schladzacz-do-rak
Ogrzewacz i schładzacz do rąk
V9880
ogrzewacz-i-schladzacz-do-rak
Ogrzewacz i schładzacz do rąk
V9881
pojemnik-na-tabletki-z-3-przegrodami-1-full
Pojemnik na tabletki z 3 przegrodami
V8501
szczotka-do-wlosow-anti-tangle-1-full
Szczotka do włosów anti-tangle
V0632
pomadka-ochronna
Pomadka ochronna
V7998
pomadka-ochronna
Pomadka ochronna
V0764
zestaw-do-manicure
Zestaw do manicure
V0812
bambusowa-pomadka-ochronna
Bambusowa pomadka ochronna
V0897
plyn-do-rak
Płyn do rąk
V9788
oslona-na-twarz-i-szyje-komin
Osłona na twarz i szyję, komin
V9785
maseczka-wielokrotnego-uzytku
Maseczka wielokrotnego użytku
V9795
maseczka-wielokrotnego-uzytku
Maseczka wielokrotnego użytku
P265.891
antybakteryjny-zel-do-rak
Antybakteryjny żel do rąk
V9989

Reklamowe artykuły higieniczne i pielęgnacyjne

Z higieną mamy do czynienia na co dzień i używamy do tego wielu praktycznych produktów. Przydatne są one zarówno w warunkach domowych, jak i przestrzeni firmowej. Właśnie dlatego reklamowe artykuły higieniczne są ciekawą formą promocji. Jednocześnie ułatwiają mycie rąk czy też pielęgnację ciała.

Reklamowe artykuły higieniczne to praktyczne akcesoria, które można mieć zawsze przy sobie. Służą także do przechowywania w toalecie publicznej czy też łazienkach dostępnych dla sportowców i pracowników. To dobrej jakości przedmioty, które wyróżniają się trwałością. Z większości można korzystać wielokrotnie, dlatego sprawdzają się do dbania o swoją higienę w duchu less waste.

Reklamowe artykuły higieniczne pełnią też ważną rolę podczas wycieczek. A te mogą mieć charakter rekreacyjny, ale nie tylko. Wyjazdy służbowe wymagają także zabrania takich przedmiotów, które będą niezbędne do pielęgnacji swojego ciała w hotelowym zaciszu. Wykorzystaj do tego reklamowe artykuły higieniczne.

Reklamowe artykuły higieniczne formą reklamy? Pewnie, że tak!

Korzystając z oferty Caprea, możesz liczyć na wiele różnych sposobów na promocję swojej firmy. Jedną z nich jest wręczenie produktów codziennego użytku, na których znajdują się estetyczne nadruki. Może to być nazwa marki, logo albo cytat związany ściśle z Twoją branżą. Reklamowe artykuły higieniczne to z jednej strony praktyczne produkty do zabrania ze sobą na wyjazd lub do używania na co dzień, a z drugiej – nośnik reklamy. Na powierzchni przedmiotów możemy umieścić znakowanie. Dzięki temu możesz w każdych warunkach zadbać o swoją higienę, a także subtelnie promować swoją markę. Logo może być widoczne np. podczas mycia rąk w centrum handlowym czy też po wyjściu z samochodu. Nawet w warunkach prywatnych, na plaży czy też w restauracji, możesz zwrócić uwagę na atrakcyjny nadruk.

Reklamowe artykuły higieniczne będą towarzyszyć Ci przez długi czas. To ze względu na wysoką jakość oraz często wielorazowe użytkowanie.

Komu warto wręczyć reklamowe artykuły higieniczne?

Jeśli jesteś właścicielem firmy albo zajmujesz się marketingiem, samemu możesz wykorzystać reklamowe artykuły higieniczne na co dzień. Z reguły nie jest to duża inwestycja, a za to masz atrakcyjny nośnik reklamy. Poza tym warto wręczyć takie przedmioty swoim pracownikom oraz umieścić je w przestrzeni firmowej. Reklamowe artykuły higieniczne sprawdzą się do kuchni, toalety czy też ogólnodostępnej łazienki. Wykorzystaj je także do zdobycia nowego grona klientów podczas targów, warsztatów czy konferencji. Wśród dużych skupisk ludzi, dbanie np. o regularne czyszczenie rąk jest bardzo ważne. Wtedy reklamowe artykuły higieniczne pełnią dwie funkcję. Jedną z nich jest szybkie i sprawne dbanie o swoją higienę, a drugą subtelna promocja Twojej marki.

W Caprea znajdziesz niezbędne przedmioty do Twojego biura i domu. Zorganizujesz też drobiazgi, które możesz zabrać ze sobą w podróż lub wręczyć klientom, kontrahentom czy też współpracownikom. Tego typu reklamowe artykuły higieniczne sprawdzą się w wielu branżach.