Głośniki

Głośnik bezprzewodowy BEAT
09127-02
Głośnik bezprzewodowy TROPIC
09112-01
Głośnik bezprzewodowy LOUNGE
09113-01
Głośnik bezprzewodowy GROOVE
09123-14
Głośnik bezprzewodowy POP
09092-00
Głośnik bezprzewodowy DANCE
09093-02
Głośnik bezprzewodowy FUSION
09099-01
Głośnik bezprzewodowy FUNK
09067-13
Głośnik bezprzewodowy DUB
09072-02
Głośnik bezprzewodowy SYNTH
09080-17
Głośnik bezprzewodowy RAGTI
09081-14
Głośnik bezprzewodowy TRAP
09062-01
Głośnik bezprzewodowy TRAP
09062-07
Głośnik bezprzewodowy TRAP
09062-08
Głośnik bezprzewodowy SOUL
09054-21

Głośniki reklamowe z Bluetooth – innowacyjna forma reklamy

Głośniki wyposażone w innowacyjny system Bluetooth to prawdziwy hit ostatnich lat. Stały się one swego rodzaju podstawą funkcjonowania większości ludzi, którzy cenią sobie wygodę i dobry styl. A co gdyby tego typu urządzenia wykorzystać w strategii reklamowej firmy? Nowoczesne rozwiązania jak najbardziej dają takie możliwości. Nasza firma w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów postanowiła wprowadzić do swojej oferty wysokiej jakości głośniki z logotypem firmy, które doskonale wpisują się w założenia współczesnego biznesu. Praktyczny, efektowny i niezwykle designerski gadżet to klucz do sukcesu w procesie budowania świadomości marki, dlatego coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na to rozwiązanie. Tego typu produkty to doskonała alternatywa dla klasycznych materiałów reklamowych, które z czasem mogą zostać rzucone w kąt. Głośniki bezprzewodowe z nadrukiem to z kolei niezwykle użyteczne urządzenia, które pozwolą w krótkim czasie zwiększyć ilość klientów firmy.

Głośniki reklamowe – najwyższa jakość w niskiej cenie

Nasza firma od początku swojej działalności stawia przede wszystkim na najwyższą jakość oferowanych produktów. Z tego powodu wszystkie głośniki z logotypem firmy znajdujące się w ofercie sklepu Caprea są zgodne z odpowiednimi dyrektywami Unii Europejskiej, posiadają oznakowanie CE oraz są objęte stosowną gwarancją. Co ważne, poza odtwarzaniem muzyki za pomocą modułu Bluetooth, wyróżniają się również szeregiem dodatkowych funkcjonalności, jak np. możliwość odbierania i prowadzenia rozmów telefonicznych, sterowania aparatem fotograficznym czy wykorzystania głośnika jako zestawu głośnomówiącego. Większość modeli wyposażona jest także w tuner FM, wodoszczelność czy praktyczny powerbank. Do głośników dołączane są stosowane przewody, karabińczyki czy końcówki do ładowania. Taki gadżet reklamowy z całą pewnością zaskoczy niejednego kontrahenta lub potencjalnego klienta, a nazwa twojej marki pozostanie z nim na długo!

Głośniki z logotypem firmy – szeroki wybór produktów

Nasza firma nastawiona jest przede wszystkim na dynamiczny rozwój, ponieważ za priorytet uznajemy możliwość spełniania oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Z tego powodu konsekwentnie podążamy za branżowymi trendami, a w asortymencie naszego sklepu znalazły się innowacyjne gadżety reklamowe, takie jak np. głośniki bezprzewodowe. Nie ograniczamy się do kilku modeli, dlatego w naszej ofercie znajduje się szeroki wybór tych wyjątkowych produktów, które pomogą Ci w krótkim czasie zwiększyć rozpoznawalność twojej marki. Oferujemy głośniki w różnych wariantach kolorystycznych, które różnią się także pod kątem designu. Posiadamy również małe i eleganckie modele, które doskonale sprawdzą się w roli upominku dla ważnego kontrahenta lub klienta rokującego na przyszłość. Nasze głośniki to doskonałe rozwiązanie dla firm, które cenią sobie nowoczesne podejście do biznesu. Co ważne, wszystkie łączy kluczowa cecha: najwyższa jakość wykonania!