O firmie

Zdobądź uznanie dzięki zastosowaniu niepowtarzalnych gadżetów reklamowych prosto od producenta, które staną się nośnikami twojej reklamy.

Jako firma reklamowa, najlepiej umiemy robić przede wszystkim jedno – łączyć przyjemne z pożytecznym, dostarczając naszym klientom wyróżniające się tanie gadżety i materiały reklamowe w tym m.in.: kubki, długopisy firmowe lub inne artykuły piśmiennicze, które można oznaczyć logo lub zamówionym nadrukiem.

Osiągamy to dzięki dobrej organizacji pracy, którą jest tworzenie gadżetów reklamowych takich jak długopisy reklamowe, czy kosze upominkowe.

Asortyment, jaki proponujemy jako producent naszym klientom dobieramy tak, aby artykuły reklamowe tworzone przez Caprea, której siedzibą jest Warszawa sprawiały radość osobom, do których trafią.

Pole na jakim działa nasza hurtownia to jednak nie tylko Warszawa, ale każde miejsce w Polsce. W Twojej codziennej pracy ważnych jest wiele elementów, o które z pewnością potrafisz zadbać wraz ze swoim zespołem – ale pozwól – artykuły reklamowe z nadrukiem, takie jak długopisy czy kubki zrobimy my.

Istnieje również jeden ważny element odpowiadający za identyfikację twojej firmy wśród klientów.

Często nie zwraca się na niego szczególnej uwagi i nie poświęca czasu mając na myśli wyłącznie tanie gadżety lub inne popularne artykuły reklamowe, np. piśmiennicze. Wydawać się również może, że artykuły reklamowe nie są w stanie załatwić wszystkiego, co powinny. A tak naprawdę przez zaniedbanie może ucierpieć coś bardzo ważnego.

Szczególnie wtedy, gdy wydaje nam się, że kosze upominkowe i artykuły reklamowe nie poprawią jego kondycji.

Chodzi oczywiście o WIZERUNEK

Klienci korzystający z owoców naszej pracy, którymi są nowatorskie gadżety reklamowe, często budują zdanie na temat naszej firmy przez wiele czynników.

Są to między innymi artykuły reklamowe z nadrukiem (np. długopisy lub USB reklamowe), dzięki którym logo lub slogan Twojej firmy będzie trwale funkcjonował wśród obecnych i potencjalnych klientów firmy. I nieważne czy jest to Warszawa, Poznań czy Ostrołęka.

Nasze gadżety reklamowe wszędzie robią dobre wrażenie.

Dlaczego my?
Europejska kultura dawania upominków promocyjnych

Caprea to prężnie rozwijająca się firma zajmująca się importem i dystrybucją zarówno gadżetów jak i upominków reklamowych dla firm, małych przedsiębiorstw oraz agencji reklamowych.

Przeciętności mówimy nie!

Naszym podstawowym celem jest zadowolenie naszych partnerów biznesowych. Czynimy to poprzez oferowanie wysokiej jakości kolekcji produktów oraz usług, które systematycznie dostosowujemy do zwiększających się potrzeb naszych klientów.

Różnorodność inspirujących propozycji w atrakcyjnych cenach

Naszym odbiorcom zapewniamy kompleksową obsługę. Oferujemy znakowanie produktów metodą graweru laserowego, sitodruku, tampodruku, haftu komputerowego, druku cyfrowego, domingu, kalki ceramicznej, tłoczenia i termotransferu.

Realizujemy zamówienia zarówno ze stanów magazynowych w ciągu 24 godzin, zamówienia ze znakowaniem, jak i zamówienia indywidualne produkowane na zlecenie klienta.

Innowacja i rozwój

Misją firmy Caprea jest oferowanie najwyższej jakości produktów z myślą o jak najbardziej efektywnym i efektownym ich wykorzystaniu w działaniach marketingowych prowadzonych przez klientów.

Wszystkim naszym odbiorcom zapewniamy gwarancję najwyższej jakości produktów oraz usług w najbardziej atrakcyjnych cenach. Stałym klientom zapewniamy dogodne warunki płatności oraz dodatkowe rabaty.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół CAPREA