Narzędzia wielofunkcyjne

z 3
narzedzie-wielofunkcyjne-14-el
Narzędzie wielofunkcyjne 14 el.
V5686
narzedzie-wielofunkcyjne-12-el
Narzędzie wielofunkcyjne 12 el.
V7708/A
narzedzie-wielofunkcyjne-11-el
Narzędzie wielofunkcyjne 11 el.
V7759/A
narzedzie-wielofunkcyjne-6-funkcji
Narzędzie wielofunkcyjne, 6 funkcji
V7777
rubokret
Śrubokręt
V5090/A
narzedzie-wielofunkcyjne-13-funkcji
Narzędzie wielofunkcyjne, 13 funkcji
V5766
noz-skladany
Nóż składany
V9737
narzedzie-wielofunkcyjne-13-el
Narzędzie wielofunkcyjne, 13 el.
P221.369
rubokret-8-koncowek-tate
Śrubokręt, 8 końcówek | Tate
V5090
rubokret-wielofunkcyjny
Śrubokręt wielofunkcyjny
V9775
wielofunkcyjne-narzedzie-przetrwania
Wielofunkcyjne narzędzie przetrwania
V9781
rubokret-24-koncowki-charlotte
Śrubokręt, 24 końcówki | Charlotte
V0074
rubokret-zestaw-24-koncowek
Śrubokręt, zestaw 24 końcówek
V0077
noz-skladany
Nóż składany
V7252

Narzędzia wielofunkcyjne z nadrukiem – doskonała forma promocji marki

Rynek gadżetów reklamowych jest niezwykle pojemny, dlatego znajdziemy na nim szereg różnego rodzaju rozwiązań, które w mniejszym bądź większym stopniu mogą wpłynąć na promocję marki. W ostatnim czasie na popularności zyskują narzędzia wielofunkcyjne z logo, które wyróżniają się przede wszystkim dużą funkcjonalnością. Tego typu upominki dla pracowników lub kontrahentów to doskonała forma reklamy, szczególnie jeśli grupa docelowa firmy w dużej mierze składa się z panów. Narzędzia wielofunkcyjne z nadrukiem świetnie sprawdzą się również na rozmaitych targach, konferencjach i innych branżowych wydarzeniach.

Narzędzia wielofunkcyjne to bowiem nie kolejny brelok czy mało praktyczna smycz, a konkretny produkt, który może okazać się przydatny w wielu okolicznościach – szczególnie jeśli chodzi o kieszonkowy scyzoryk z takimi funkcjami, jak kombinerki, przecinak, pilnik, śrubokręt czy korkociąg. Taki gadżet z całą pewnością ucieszy każdego majsterkowicza i osobę, która ceni sobie praktyczne upominki. Subtelnie umieszczone logo na zewnętrznej części narzędzia wpłynie natomiast na podświadomość obdarowanej osoby, konsekwentnie pracując na wizerunek Twojego przedsiębiorstwa!

Narzędzia wielofunkcyjne z logo – nowoczesne i praktyczne

Jak sama nazwa wskazuje, narzędzia wielofunkcyjne z nadrukiem znajdują szerokie zastosowanie i są niezwykle praktyczne. Są to m.in. kieszonkowe scyzoryki, zestawy śrubokrętów, wygodne nożyki, wkrętarki, latarki czy poręczne klucze. Tego typu gadżety reklamowe doskonale sprawdzą się wśród panów, którzy z pewnością będą z nich korzystać często i chętnie.

Za każdym razem, gdy sięgną po narzędzia wielofunkcyjne z logo Twojej marki, przypomną sobie o jej ofercie, a ich świadomość będzie mimowolnie kreowała potrzebę skorzystania z usług firmy. Produkty z tej kategorii to także świetny pomysł na upominki dla pracowników, ponieważ oprócz logotypu firmy możemy umieścić na nich spersonalizowane dane poszczególnych osób, takie jak np. imię czy stanowisko. Oferujemy również narzędzia wielofunkcyjne reklamowe w poręcznych i eleganckich zestawach, które idealnie nadają się na prezenty typu premium dla kluczowych kontrahentów i partnerów biznesowych firmy. Nowoczesne gadżety reklamowe już dawno wyparły tradycyjne breloki i smycze, dlatego zdecydowanie warto iść zgodnie z duchem czasu i postawić na innowacyjne rozwiązania!

Narzędzia wielofunkcyjne reklamowe – szeroki wybór produktów

Narzędzia wielofunkcyjne z logo znajdujące się w ofercie naszego sklepu to produkty najwyższej jakości, które zostały wyprodukowane przy użyciu tylko starannie wyselekcjonowanych materiałów. Nadruk lub logotyp nanoszony jest za pomocą innowacyjnych technik cyfrowych, dzięki czemu staje się on odporny na ścieranie i negatywne działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych. Co ważne, narzędzia wielofunkcyjne z nadrukiem są jedną z kluczowych kategorii naszego sklepu, dlatego znajdziesz tu niezwykle szeroki wybór tych praktycznych produktów. Oferta Caprea jest regularnie rozbudowywana, warto zatem regularnie sprawdzać nowości na naszej stronie.

Od początku działalności naszej marki przykładamy ogromną wagę do jakości oferowanych gadżetów, ponieważ wyznajemy zasadę, że aby dany produkt budował pozytywny wizerunek firmy, musi być solidny i designerski. Możesz mieć zatem pewność, że narzędzia wielofunkcyjne reklamowe zakupione w naszym sklepie to gwarancja wieloletniej użyteczności i sprawności!