Zestaw narzędzi

z 2
zestaw-outdoor-bale
Zestaw outdoor BALE
20039
zestaw-srubokretow-screw
Zestaw śrubokrętów SCREW
29106
zestaw-podrozny-traveler
Zestaw podróżny TRAVELER
29119
zestaw-podrozny-tinker
Zestaw podróżny TINKER
29120
scyzoryk-splinter
Scyzoryk SPLINTER
29129
noz-skladany-klingo
Nóż składany KLINGO
29134
zestaw-narzedzi-eti
Zestaw narzędzi ETI
29138
latarka-czolowa-cob-morph
Latarka czołowa COB MORPH
29153
zestaw-upominkowy-tool
Zestaw upominkowy TOOL
29162
zestaw-narzedzi-lori
Zestaw narzędzi LORI
29164
zestaw-narzedzi-wheel
Zestaw narzędzi WHEEL
29166
scyzoryk-cinco
Scyzoryk CINCO
29169
zestaw-narzedzi-barto
Zestaw narzędzi BARTO
29175
zestaw-narzedzi-fixo
Zestaw narzędzi FIXO
29178
zestaw-narzedzi-mad
Zestaw narzędzi MAD
29179
zestaw-narzedzi-26-el
Zestaw narzędzi 26 el.
V5774
zestaw-narzedzi-opona-25-el
Zestaw narzędzi "opona" 25 el.
V8729/A
zestaw-narzedzi-19-el
Zestaw narzędzi 19 el.
V8742
zestaw-do-mycia-samochodu
Zestaw do mycia samochodu
V8789
zestaw-narzedzi-opona-20-el
Zestaw narzędzi "opona" 20 el.
V9717/A
zestaw-narzedzi-16-el
Zestaw narzędzi 16 el.
V9779
zestaw-narzedzi-38-el
Zestaw narzędzi 38 el.
P221.521
zestaw-narzedzi-13-el
Zestaw narzędzi 13 el.
P221.581
zestaw-narzedzi-24-el
Zestaw narzędzi 24 el.
V7256
zestaw-naprawczy-do-roweru
Zestaw naprawczy do roweru
P416.141
zestaw-naprawczy-do-roweru
Zestaw naprawczy do roweru
P416.351
zestaw-narzedzi-gear-x
Zestaw narzędzi Gear X
P221.501

Zestaw narzędzi reklamowych z nadrukiem lub logo

Narzędzia to akcesoria, które zdecydowanie są potrzebne w każdym domu, do naprawy niewielkich usterek, przykręcenia śrubki, czy wbicia gwoździa. Niezawodne są również w każdym warsztacie lub dla miłośników majsterkowania. Dlatego zestaw narzędzi z nadrukiem lub logo to genialny pomysł na gadżet reklamowy. Z pewnością taki podarunek zostanie pozytywnie odebrany przez obdarowanego, który będzie kojarzył Twoją firmę z praktycznym podejściem do życia. Budowanie dobrych relacji oraz zaufania między marką a klientem lub marką a kontrahentem jest bardzo ważne. Pozwala to na trwałą, ale również owocną współpracę. W naszym asortymencie znajdziesz narzędzia wielofunkcyjne, zestawy narzędzi, zestawy podróżne, zestawy narzędzi samochodowych i wiele innych. Sprawdź naszą ofertę i wybierz gadżet reklamowy dla swojej branży, który zachwyci każdego i pomoże Ci w zdobyciu nowych klientów.

Zestaw narzędzi z nadrukiem lub logo – pomysł na upominek

Zestaw narzędzi z logo cieszy się sporą popularnością zwłaszcza wśród mężczyzn, którzy z chęcią wykonują wszelkie prace domowe związane z naprawą usterek. Tak wyposażony i skompletowany podarunek zrobi wrażenie na każdym. To gadżet, który sprawdzi się w wielu branżach, zwłaszcza budowlanych. Taki prezent możesz wręczyć swoim klientom, partnerom biznesowym lub kontrahentom podczas ważnych uroczystości firmowych, na konferencjach, targach pracy i nie tylko. Takim upominkiem wyróżnisz się na tle swojej konkurencji. Podczas kampanii reklamowej najważniejsze jest to, aby przyciągnąć uwagę innych, ale również pozostać w ich pamięci na długi czas. Skuteczna strategia marketingowa z pewnością wpłynie na wyniki Twojej firmy i sprawi, że stanie się rozpoznawalna i ceniona na rynku. Zestaw narzędzi z nadrukiem logo to przedmiot, który najczęściej jest pożyczany przez sąsiadów i rodzinę, a to sprawia, że dotrzesz również do innych potencjalnych klientów. Dlatego wykorzystywanie praktycznych gadżetów, to dobry pomysł na skuteczną promocję. Na skrzynce, narzędziach reklamowych możesz wygrawerować swoje logo, napis lub dane teleadresowe. Na pewno nie ujdą uwadze nikomu, kto otrzyma taki prezent.

Zestaw narzędzi reklamowych z nadrukiem dla każdego majsterkowicza

Każdy majsterkowicz czy budowlaniec z pewnością skorzysta z tak przydatnego i praktycznego upominku. Narzędzie reklamowe z nadrukiem to jedne z najbardziej użytecznych gadżetów. Dodatkowo składają się z wielu elementów i wyglądają naprawdę profesjonalnie oraz zachęcająco. Mogą okazać się przydatne w wielu sytuacjach, w których jakaś usterka wymaga natychmiastowej naprawy. Zapewne każdy nie raz borykał się z problemem braku odpowiednich narzędzi, śrubokrętu i nie tylko. Zestawy narzędzi reklamowych, to nie tylko podstawowe akcesoria, lecz także komplety zadedykowane dla rowerzystów do naprawy roweru podczas jazdy, narzędzia samochodowe, które uratują Twoich klientów podczas usterki lub kolizji. Ciekawym i oryginalnym gadżetem okazuję się również zestaw outdoor, który dedykowany jest dla osób, które uwielbiają survivalowe wyprawy. Dlatego z pewnością każdy miłośnik takich narzędzi, znajdzie coś dla siebie.

Zestaw narzędzi z nadrukiem logo tylko w Caprea

W Caprea oferujemy naszym klientom szeroki wybór różnych gadżetów, które stanowią świetny pomysł na skuteczną promocję. Zestaw narzędzi z własnym nadrukiem lub logo firmy to nietuzinkowy i oryginalny podarunek, który przeznaczony jest dla budowlańców, mężczyzn, podróżników, rowerzystów i nie tylko. W zależności od tego, jaki wariant wybierzesz, możesz dotrzeć do swojej grupy odbiorców. Produkty w sklepie stworzone są z wysoko jakościowych materiałów, dlatego każdy obdarowany może się nimi cieszyć przez długi czas. Wykonujemy również specjalne grawerowania różnymi technikami w zależności od danego tworzywa. Gwarantujemy czytelny oraz trwały nadruk. Możemy na narzędzia nanieść Twoje logo, napis lub co tylko chcesz. Działamy na terenie Warszawy, ale również realizujemy zlecenia na terenie całej Polski.