Latarki i lampki

z 4
lampka-biurkowa-enli-full
Lampka biurkowa ENLI
09066
lampa-pierscieniowa-flash
Lampa pierścieniowa FLASH
09146
latarka-ray-ii-gatunek
Latarka RAY- II gatunek
29095
latarka-teleskopowa-tirion
Latarka teleskopowa TIRION
29102
latarka-czolowa-mine
Latarka czołowa MINE
29121
latarka-czolowa-horus
Latarka czołowa HORUS
29122
latarka-z-magnesem-iti
Latarka z magnesem ITI
29125
latarka-cob-torco
Latarka COB TORCO
29158
latarka-cob-maestro
Latarka COB MAESTRO
29165
lampka-rowerowa-faro
Lampka rowerowa FARO
29172
latarka-cob-batri
Latarka COB BATRI
29173
latarka-czolowa-cob-frente
Latarka czołowa COB FRENTE
29174
lampka-rowerowa-gum
Lampka rowerowa GUM
29176
latarka-na-glowe-3-led-everest
Latarka na głowę 3 LED Everest
P518.020
latarka-9-led-quattro
Latarka 9 LED Quattro
P513.270
latarka-na-glowe-5-led
Latarka na głowę 5 LED
V5528
latarka-kieszonkowa-14-led
Latarka kieszonkowa 14 LED
V5453
teleskopowa-latarka-3-led
Teleskopowa latarka 3 LED
V7755
latarka-9-led
Latarka 9 LED
V5771
latarka-2-led-dlugopis
Latarka 2 LED, długopis
V1654
latarka-na-dynamo-2-led
Latarka na dynamo 2 LED
V5504
latarka-lekarska-1-led
Latarka lekarska 1 LED
V7730
rubokret-6-koncowek-lampka-led
Śrubokręt, 6 końcówek, lampka LED
V5764
latartka 123
Latarka 5 LED
V5531
wiszaca-lampka-1w-led-zarowka
Wisząca lampka 1W LED "żarówka"
V8728
latarka-na-glowe-8-led
Latarka na głowę 8 LED
V5527/A
latarka-1-led-dlugopis-i-karabinczyk
Latarka 1 LED, długopis i karabińczyk
V8735
dlugopis-lampka-led
Długopis, lampka LED
V1475/A
latarka-1-cree-led-tatum
Latarka 1 CREE LED | Tatum
V8745
latarka-1-cree-led
Latarka 1 CREE LED
V8746
lampka-cob-led
Lampka COB LED
V8751
lampka-rowerowa
Lampka rowerowa
V8755
latarka-9-led
Latarka 9 LED
V8768
latarka-na-glowe-cob
Latarka na głowę COB
P513.691
latarka-1-led-cob
Latarka 1 LED COB
V5595
latarka-cob
Latarka COB
P513.821
lampka-warsztatowa-latarka-cob
Lampka warsztatowa, latarka COB
V8785
wiatelko-bezpieczenstwa
Światełko bezpieczeństwa
V9722

Latarki i lampki reklamowe z nadrukiem logo – praktyczny prezent

Rola marketingu w biznesie jest nieoceniona, a Ty możesz sprawić niewielki prezent i wywołać pozytywne wrażenia na drugiej osobie w każdej chwili. Właśnie dlatego w Caprea znajdziesz latarki i lampki reklamowe z nadrukiem, które nadają się jako prezent dla kontrahentów. Łączą funkcjonalność z estetyką. Można z nich korzystać zarówno na co dzień w życiu codziennym, jak i w pracy. Stąd też latarki i lampki z logo firmy sprawdzą się w branżach technicznych. Na naszych produktach umieszczamy nazwę firmy, hasło lub nadruk związany z Twoją marką. Dzięki temu zwiększysz świadomość, wzbudzisz zaufanie, a także wykorzystasz powierzchnię gadżetu jako nośnik reklamowy.

Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów, dlatego do wyboru masz wiele praktycznych modeli. Cieszą się one długotrwałą żywotnością, a także dbałością w wykonaniu. Jeśli do tego dodasz wysokiej klasy nadruk, możesz liczyć na skuteczną promocję swojej firmy.

Kiedy warto wybrać latarki i lampki z logo firmy?

Organizujesz targi promocyjne? Będziesz brać udział w licznych spotkaniach z nowymi klientami, dostawcami czy kontrahentami? Pozostaw po sobie dobre wrażenie. Latarki i lampki reklamowe możesz wręczyć także bez okazji. Nie tylko pozytywnie zaskoczysz drugą osobę, ale także wpłyniesz pośrednio na promocję swojej marki. Nadruk umieszczony na produktach codziennego użytku będzie wciąż przypominać o spotkaniu czy też współpracy. W dodatku latarki i lampki z nadrukiem możesz potraktować jako praktyczne gadżety do firmy. Możesz je wręczyć swoim pracownikom np. na czas wykonywania obowiązków zawodowych w biurze czy też w terenie. Dzięki temu, że są często używane, mogą wzbudzić zainteresowanie osób trzecich. Latarki i lampki z logo firmy przydadzą się w wielu sytuacjach. Samodzielnie zdecydujesz też, co na nich konkretnie umieścić. Nie  musisz od razu decydować się na duże gabarytowo przedmioty, które wręczysz w ramach promocji marki swoim kontrahentom i współpracownikom. Może to być niewielki gadżet.

Estetyczne i praktyczne latarki i lampki reklamowe

Zastanawiasz się, jakie latarki i lampki reklamowe wybrać? Jedną z propozycji w Caprea są ekologiczne i praktyczne produkty, które stanowią energooszczędne źródło światła. Zasilane są przez wbudowany akumulator, dlatego można z nich korzystać w terenie bez dostępu do gniazdka elektrycznego. Co ciekawe, niektóre proponowane przez nas latarki i lampki z nadrukiem pełnią rolę praktycznych powerbanków. W awaryjnej sytuacji można je wykorzystać jako źródło zasilania smartfona. Do wyboru masz także funkcjonalne lampy i lampki z logo firmy, które pełnią rolę narzędzi niezbędnych w branży technicznej, np. bitów. Oprócz tego w Caprea znajdziesz standardowe modele z regulacją natężenia światła lub minimalistyczne gadżety do przypięcia np. do torby czy też plecaka. Dla osób pracujących w terenie sprawdzą się również latarki czołowe.

Co ciekawe, w tej kategorii są dostępne również wielofunkcyjne latarki, które można potraktować jako elementy gotowe do zawieszenia. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości, np. zabranie przedmiotu ze sobą pod namiot albo powieszenie jej na balkonie czy tarasie. Dzięki temu w Caprea znajdziesz produkty o szerokim zastosowaniu, dlatego dopasujesz je do profilu swojej marki.

W Caprea wykorzystujemy metodę tampodruku oraz znakowania GD, dzięki któremu wyróżnisz latarki i lampki z nadrukiem logo firmy. Przy każdym produkcie znajdziesz więcej informacji na temat nadruku, jego wielkości i sposobie nanoszenia. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz!