Do telefonu

z 3
uchwyt-teleskopowy-selfie-full
Uchwyt teleskopowy SELFIE - II gatunek
09049
uchwyt-teleskopowy-selfie-mini-ii-gatunek
Uchwyt teleskopowy SELFIE MINI - II gatunek
09065
uchwyt-samochodowy-do-telefonu-vent
Uchwyt samochodowy do telefonu VENT
17653
uchwyt-samochodowy-do-telefonu-magso
Uchwyt samochodowy do telefonu MAGSO
17702
stojak-na-telefon-livis
Stojak na telefon LIVIS
17726
uchwyt-rowerowy-dira
Uchwyt rowerowy DIRA
20506
etui-wodoodporne-falla
Etui wodoodporne FALLA
20511
adowarka-zestaw
Ładowarka, zestaw
P311.111
podstawka-na-telefon
Podstawka na telefon
V2219
rowerowy-uchwyt-do-telefonu
Rowerowy uchwyt do telefonu
V8716
uchwyt-do-telefonu-stojak-na-telefon
Uchwyt do telefonu, stojak na telefon
V2890
wodoodporne-etui-wielofunkcyjne
Wodoodporne etui wielofunkcyjne
V7849
uchwyt-do-telefonu-etui-na-karty-kredytowe
Uchwyt do telefonu, etui na karty kredytowe
V0318
regulowany-samochodowy-uchwyt-do-telefonu
Regulowany samochodowy uchwyt do telefonu
V9780
stojak-na-telefon
Stojak na telefon
V0221
bambusowy-stojak-na-telefon
Bambusowy stojak na telefon
V0227
bambusowy-stojak-na-telefon
Bambusowy stojak na telefon
P301.359
stojak-na-telefon-tablet
Stojak na telefon, tablet
P301.323

Reklamowe gadżety do telefonu z nadrukiem logo firmy

Trudno znaleźć osobę, która nie korzysta ze smartfona. Telefon stał się nieodłączną częścią naszej codzienności, dlatego też dobrze go mieć zawsze przy sobie. A w korzystaniu z niego pomagają niezawodne akcesoria. Dlatego też warto wybrać gadżety do telefonu z logo, dzięki którym wypromujesz swoją firmę i sprawisz, że będzie ona budziła pozytywne skojarzenia.

Jednym z najczęściej wykorzystywanych akcesoriów jest kijek do selfie. Do bardzo praktyczny gadżet, który wykorzystasz do łatwiejszego robienia zdjęć. Jest on wyposażony w przycisk, dzięki któremu nie musisz sięgać do smartfona po to, żeby wykonać fotografię. Teleskopowe ramię umożliwia objęcie dużego obszaru w obiektywie aparatu. Uchwyt do selfie z nadrukiem jest uniwersalny, pasuje do większości modeli smartfonów. Współpracuje z systemami Android oraz iOS. Do wyboru masz różne rozmiary i kolory.

Postaw na praktyczne gadżety do telefonu z nadrukiem

Tego typu produkty to doskonały pomysł na upominek. Jeśli chcesz wzbudzić pozytywne skojarzenia związane z Tobą lub Twoją firmą to koniecznie skorzystaj z oferty Caprea. To tutaj znajdziesz funkcjonalne gadżety do telefonu z logo firmy, które z czasem mogą stać się niezbędne dla osób obdarowanych nimi. Jak wiadomo, o wiele łatwiej jest korzystać ze sprzętu, mając pod ręką najlepsze akcesoria. A jeśli one będą miały na sobie logo lub nazwę Twojej firmy, to na pewno będą budzić pozytywne skojarzenia.

Gadżety do telefonu z nadrukiem świetnie się sprawdzają też jako prezent dla bliskiej Ci osoby. To dobry pomysł na prezent, który możesz wręczyć z okazji urodzin, imienin, Dnia Ojca czy Walentynek. Oryginalny i funkcjonalny podarunek na pewno wywoła uśmiech na twarzy osoby obdarowanej.

Warto też mieć pod ręką gadżety reklamowe do telefonu, szczególnie jeśli często odwiedzasz różne miejsca publiczne. Tego typu sprzęt może być doskonałą nagrodą za konkurs w szkole, czy miłym upominkiem dla dzieci w domach dziecka i przedszkolach. Warto jest nimi obdarowywać najmłodszych i sprawiać, żeby się uśmiechały. A możesz to zrobić dzięki produktom od Caprea.

Gadżety reklamowe do telefonu jako promocja Twojej firmy

Postaw na wysokiej jakości akcesoria w Caprea. Możesz je zamówić razem z grawerem, który może zawierać dane Twojej firmy. Gadżety reklamowe do telefonu z nadrukiem logo sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach. Zawsze możesz ich użyć do promocji swojego przedsiębiorstwa, czy eventu. Warto je wręczać osobom, które odwiedzą Twój sklep lub firmę. Bardzo dobrym pomysłem jest nagrodzenie Twoich najlepszych klientów właśnie takimi akcesoriami. To może prowadzić do zwiększenia Twoich obrotów.

Gadżety do telefonu z logo firmy pomogą Ci też zadbać o Twoich stałych kontrahentów oraz zyskać nowych. Wręczenie selfie sticka lub uchwytu z nadrukiem może być dobrym sposobem na nawiązanie nowych kontaktów i zdobycie niezbędnych współpracowników. Dlatego warto zawsze mieć ze sobą gadżety do telefonu z nadrukiem, ponieważ nigdy nie wiesz, kiedy nadarzy się okazja do tego, żeby nawiązać nową biznesową kooperację.