Słuchawki reklamowe

z 4
sluchawki-sphere
Słuchawki SPHERE
09104
sluchawki-bezprzewodowe-move
Słuchawki bezprzewodowe MOVE
09105
sluchawki-bezprzewodowe-lungo-ii-gatunek
Słuchawki bezprzewodowe LUNGO-II gatunek
09128
sluchawki-bezprzewodowe-nidio-ii-gatunek
Słuchawki bezprzewodowe NIDIO- II gatunek
09136
sluchawki-douszne
Słuchawki douszne
V3230
sluchawki-douszne
Słuchawki douszne
V3196
sluchawki-douszne
Słuchawki douszne
V3505
sluchawki-nauszne
Słuchawki nauszne
V3566
bezprzewodowe-sluchawki-douszne
Bezprzewodowe słuchawki douszne
P326.561
skladane-bezprzewodowe-sluchawki-nauszne
Składane bezprzewodowe słuchawki nauszne
V3803
bezprzewodowe-sluchawki-douszne
Bezprzewodowe słuchawki douszne
P326.281
bezprzewodowe-sluchawki-douszne
Bezprzewodowe słuchawki douszne
P328.041
bezprzewodowe-sluchawki-douszne
Bezprzewodowe słuchawki douszne
V3943

Reklamowe słuchawki douszne i nauszne z logo Twojej firmy

W Caprea znajdziesz wiele ciekawych pomysłów na to, aby promować swoją markę. Jednym z nich są słuchawki reklamowe z logo firmy, które możesz wręczyć w ramach prezentu swoim klientom, współpracownikom, kontrahentom czy partnerom biznesowym. To dość nowoczesna forma promocji marki. Słuchawki douszne z logo znacznie wyróżnią Cię spośród innych firm. Za każdym razem, kiedy obdarowany po nie sięgnie, przypomni sobie Twoją markę. To też są akcesoria, które można mieć zawsze przy sobie – w torbie, kieszeni, plecaku czy też w samochodzie. Do tego słuchawki z nadrukiem mają wysoką jakość wykonania. Przez długi czas będą spełniać wzorowo swoje zadanie podczas telekonferencji, rozmów telefonicznych czy też słuchania muzyki lub podcastów.

Słuchawki reklamowe świetnie sprawdzą się też dla osób aktywnych, ponieważ znajdziesz tu modele, które stabilnie trzymają się uszu. To gadżety, z których wiele osób korzysta na co dzień, dlatego masz pewność, że trafisz w potrzeby oraz gust obdarowywanych. Słuchawki douszne z logo firmy przydadzą się zarówno podczas wykonywania obowiązków służbowych, jak i spędzania czasu na wakacjach czy spacerze. Wszystkie produkty w ofercie Caprea są nowoczesne, perfekcyjnie wykonane oraz praktyczne.

Niewielkie słuchawki douszne z logo

Słuchawki reklamowe mogą mieć formę bezprzewodową. Świetnie sprawdzą się dla osób aktywnych, np. podczas biegania czy jazdy rowerem. Wyprofilowany kształt pozwala na wygodne użytkowanie, a delikatny kabel opiera się na karku. Nowoczesne modele bezprzewodowe nie muszą też mieć żadnych przewodów. Każdą słuchawkę umieszczasz w odpowiednim uchu, a następnie słuchasz muzyki.

Niektóre modele są wyposażone w mikrofon oraz możliwość odbierania połączeń bez wyciągania telefonu z kieszeni. To duże udogodnienie, którym zaskoczysz swoich kontrahentów i klientów. Nowoczesne douszne słuchawki reklamowe z nadrukiem mogą być też zamknięte w estetycznych i eleganckich opakowaniach. Dzięki temu można je mieć zawsze przy sobie. Poręczne etui warto schować do torby, a nawet kieszeni. Z kolei słuchawki z logo firmy można użytkować przez długie godziny bez konieczności doładowywania. W Caprea dostosujesz modele pod względem pojemności akumulatora, wyglądu oraz funkcji. Wszystkie produkty charakteryzują się bardzo dobrą jakością dźwięku i dużą czułością.

Nauszne słuchawki reklamowe z logo firmy na pałąku

Nieco większe nauszne słuchawki z logo mogą być wykonane z tworzywa sztucznego i ekoskóry. Wyróżniają się lekkością konstrukcji oraz idealnym dopasowaniem do głowy. Pałąki często mają regulowaną długość, dlatego można je dostosować do potrzeb kobiet oraz mężczyzn. Z takimi gadżetami warto słuchać muzyki, słuchać podcastów, a w wolnej chwili pozwolić sobie na rozrywkę przed komputerem. Modele przewodowe podłączysz do wielu urządzeń, co sprawia, że słuchawki reklamowe z nadrukiem są wielofunkcyjne. Na nausznikach subtelnie umieszczony napis z pewnością przykuje uwagę nie tylko osoby obdarowywanej. Dzięki czemu Twoja marka stanie się bardziej rozpoznawalna. Wybierz słuchawki nauszne z logo, jeśli chcesz sprawić wyjątkowy prezent pracownikom lub swoim klientom. W Caprea stawiamy na wysokiej jakości nadruki oraz produkty, które będą pełnić swoją rolę przez długi czas.