Portfele reklamowe

z 2
portfel-alexandra
Portfel ALEXANDRA
07035
portfel-ben
Portfel BEN
07206
etui-na-karty-secure
Etui na karty SECURE
17528
etui-na-karty-rene
Etui na karty RENE
17865
portfel-podrozny-marco
Portfel podróżny MARCO
20235
etui-na-karte-kredytowa
Etui na kartę kredytową
V4376
etui-na-klucze-portmonetka-brelok-do-kluczy
Etui na klucze, portmonetka, brelok do kluczy
V2069
portfel-opaska-na-reke
Portfel, opaska na rękę
V4737
etui-na-klucze-portmonetka
Etui na klucze, portmonetka
V9858
etui-na-klucze-portmonetka-brelok-do-kluczy
Etui na klucze, portmonetka, brelok do kluczy
V8930
karta-do-portfela-ochrona-rfid
Karta do portfela, ochrona RFID
P820.523
etui-na-karte-kredytowa-ochrona-rfid
Etui na kartę kredytową, ochrona RFID
V0486
portfel-ochrona-rfid
Portfel, ochrona RFID
V9917
portfel-ochrona-rfid
Portfel, ochrona RFID
V9918
portfel-swiss-peak-ochrona-rfid
Portfel Swiss Peak, ochrona RFID
P820.410
etui-na-klucze-portmonetka-rpet
Etui na klucze, portmonetka RPET
V6706
korkowy-portfel
Korkowy portfel
V8374
etui-na-klucze-portmonetka
Etui na klucze, portmonetka
V9367

Portfele reklamowe z nadrukiem logo firmy

Gadżety reklamowe powinny być przede wszystkim praktyczne. To sprawi, że klient, korzystając z przedmiotu, będzie zawsze pamiętał o Twojej marce. Do ciekawych i atrakcyjnych akcesoriów należą portfele reklamowe, które mogą zostać wykonane z dowolnym nadrukiem. W ofercie naszego sklepu znajdują się portfele na karty, z naturalnej skóry, podróżne oraz wiele innych. Portfel używany jest co dzień, ponieważ pozwala na wygodne przechowanie gotówki, kart i ważnych dokumentów. To oznacza, że towarzyszy każdemu podczas zakupów, wyjazdów, wycieczki czy spotkań. Jest to nierozłączny element, który stanowi podstawowe wyposażenie. Dlatego można zatem liczyć na wyższą i efektywniejszą skuteczność reklamy. Produkty wykonane są z wysokiej jakość materiałów, a ich cena jest naprawdę atrakcyjna. Sprawdź nasz oryginalny gadżet reklamowy i zadbaj o ciekawą promocję.

Portfele reklamowe z firmowym logo

Jeżeli chcesz, aby Twoja firma i logo były rozpoznawalne, postaw na praktyczne gadżety reklamowe. Nadruk na portfelu to świetny pomysł, aby przyciągnąć uwagę obecnych, nowych i stałych klientów. Portfele reklamowe z logo firmy mogą stanowić elegancki prezent dla partnera biznesowego, klienta, współpracownika. Można je wręczyć podczas ważnych, firmowych uroczystości. Osoba, która otrzyma taki podarunek, bez wątpienia poczuje się wyróżniona, a także pozytywnie zapamięta markę. To produkt, który jest wart uwagi, ponieważ cechuje go jakość, trwałość wykonania oraz użyteczność. Co oznacza, że klienci przez lata będą wspominać firmę, a także z chęcią korzystać z jej usług. Taki wartościowy upominek na pewno pozwoli zyskać uznanie, a także zacieśni więzi, które są ważne dla partnerów biznesowych.

Atrakcyjny gadżet marketingowy? Portfele reklamowe z nadrukiem

Portfel kojarzy się przede wszystkim z prestiżem i elegancją. Dlatego taki podarunek z pewnością będzie dobrze świadczyć o firmie. Można go wręczyć podczas wielu ważnych okazji. To ekskluzywny gadżet wykonany jest z naturalnej skóry. Można na nim również wytłoczyć odpowiedni napis lub grawer, który z pewnością będzie prezentować się oryginalnie. Portfele reklamowe z nadrukiem wyposażone zostały w specjalne przegródki na banknoty, kieszonki na dokumenty oraz miejsca na karty kredytowe. Ochronią Cię również przed kradzieżą karty za pomocą RFID, który blokuje sygnał. Ich uniwersalny i prosty design sprawi, że idealnie sprawdzą się dla każdego bez względu na jego styl i upodobania. Są przede wszystkim poręczne i bez problemu mieszczą się w każdej kieszeni, zapewniając stały dostęp do gotówki. Wykonane z trwałego tworzywa, które pozwoli Twoim klientom na korzystanie z portfela przez bardzo długi czas. Logo na przedmiocie wykonywany jest za pomocą tłoczenia lub grawera.

Portfele reklamowe z logo – spersonalizowany produkt dla Twojej firmy

Portfele reklamowe z nadrukiem logo to świetny wybór dla Twojej firmy. Wręczając spersonalizowany produkt, zapewnisz sobie uznanie i szacunek wśród ważnych, wpływowych osób. To niedrogi, ale i efektowny prezent, który zawsze robi spore wrażenie. Dodatkowo możesz go spersonalizować lub dodać na nie logo Twojej firmy. W ten sposób każdy zapamięta Twoją markę i z chęcią będzie do niej wracać. Użyteczne upominki to rewelacyjny pomysł na efektowną reklamę, która bez wyjątku wzbudzi pozytywne emocje i skojarzenia. Jest to ważne, ponieważ pozwoli Ci to na zbudowanie odpowiedniego wizerunku i przyciągnięcie nowych klientów. Nasza firma działa w Warszawie, ale z chęcią realizujemy zamówienia w całej Polsce. Gwarantujemy produkty, grawery i nadruki wysokiej jakości. Oferujemy pomoc na każdym etapie Twojego zamówienia.