Samochodowe

z 2
skrobaczka-glace
Skrobaczka GLACE
29051
apteczka-samochodowa-47-el-1-full
Apteczka samochodowa, 47 el.
P239.304
cyfrowy-miernik-cisnienia-opon-1-full
Cyfrowy miernik ciśnienia opon
P239.192
zestaw-do-mycia-samochodu-1-full
Zestaw do mycia samochodu
V7738
odswiezacz-powietrza-do-samochodu-1-full
Odświeżacz powietrza do samochodu
V7762
skrobaczka-z-rekawiczka
Skrobaczka z rękawiczką
V5443
skrobaczka-z-rekawiczka
Skrobaczka z rękawiczką
V5723
skrobaczka-z-raczka
Skrobaczka z rączką
V5722
skrobaczka-trojkat
Skrobaczka "trójkąt"
V5720
skrobaczka
Skrobaczka
V5721
karta-parkingowa-1-full
Karta parkingowa
V5666
skladany-organizer-samochodowy-1-full
Składany organizer samochodowy
V8724
alkomat
Alkomat
V8767
koc-termiczny-1-full
Koc termiczny
V9731
odswiezacz-powietrza-do-samochodu
Odświeżacz powietrza do samochodu
V5935
skrobaczka
Skrobaczka
P239.101
skrobaczka-3-w-1
Skrobaczka 3 w 1
P239.111
karta-parkingowa
Karta parkingowa PARKCARD
MO9514
szczotka-do-sniegu
Szczotka do śniegu SNOW&ICE
MO9676
skrobaczka
Skrobaczka
P239.103
skrobaczka
Skrobaczka
P239.104
skrobaczka
Skrobaczka
P239.105
skrobaczka-3-w-1
Skrobaczka 3 w 1
P239.113
skrobaczka-do-lodu
Skrobaczka do lodu FINCLEY
KC1063
organizer-z-filcu-rpet
Organizer z filcu RPET NIZER
MO6334
organizer-z-filcu-rpet
Organizer z filcu RPET NAZER
MO6335
parasolka-samochodowa
Parasolka samochodowa BAYANG
MO6783

Skrobaczki reklamowe z nadrukiem logo firmy

Decydując się na skuteczną strategię marketingową, warto zastanowić się, jakie gadżety reklamowe mogą być użyteczne dla klientów. Tego typu przedmioty powinny być przede wszystkim funkcjonalne i praktyczne, ponieważ głównym ich zamierzeniem jest to, aby były w ciągłym użyciu. Tylko w taki sposób możesz zadbać o to, by każdy pamiętał o Twojej marce. Korzystając z gadżetu, za każdym razem spojrzy na widniejące na nim logo. Skrobaczki reklamowe z nadrukiem logo firmy to rewelacyjny pomysł, ponieważ często są używane przez wielu kierowców w zimie. Skrobaczka to podstawowe akcesorium w każdym aucie. W naszym sklepie znajdziesz je w różnych kolorach, a także ze specjalną ochroną, która zapobiega marznięciu rąk podczas skrobania szyb. Sprawdź jakie przydatne gadżety mamy w naszym asortymencie i wybierz te, które najlepiej sprawdzą się w Twojej firmie.

Skrobaczki z logo – świetny gadżet reklamowy i samochodowy

Gadżety takie jak skrobaczki z logo to niewielki wydatek, który może znacznie wpłynąć na zyski i popularność firmy. Dodatkowo mają dość sporą powierzchnię, która umożliwia stworzenie większych nadruków. Dlatego może na nich się znaleźć chwytliwe hasło, logo, a nawet dane teleadresowe. Bez względu na ich kolor, rozmiar, czy styl, są chętnie kupowane przez wiele osób. Każdy kierowca dba o to, aby mieć skrobaczkę pod ręką, zwłaszcza wtedy, gdy po całej nocy ma zamarznięte szyby w aucie, a spieszy się do pracy. Jest to gadżet praktyczny, dlatego możesz być pewien, że nie wyląduje w koszu ani nie zalegnie w samochodowym schowku. Są również uniwersalne, dlatego z powodzeniem mogą być rozdawane przez każdą branżę – zwłaszcza samochodową. To świetna i chwytliwa forma reklamy, którą powinieneś wykorzystać w swojej firmie.

Skrobaczki reklamowe – zimowe akcesoria

Jeżeli Twoja kampania reklamowa rusza akurat w porze roku takiej jak zima, to skrobaczki reklamowe z nadrukiem będą idealną formą promocji. Twoi klienci przez całą zimę będą mogli korzystać z tego akcesoria, które pomoże im pozbyć się zamarzniętych szyb. To prosty, ale bardzo przydatny gadżet. Nie da się ukryć, że to niezwykle oryginalny pomysł na reklamę, dlatego na pewno wyróżnisz się na tle swojej konkurencji.

Warto swoim klientom, partnerom, pracownikom czy kontrahentom wręczać upominki, które znajdą swoje zastosowanie i będę dla nich użyteczne. Ich zadaniem jest przypominanie im o Twojej marce, przywracanie pozytywnych wspomnień i skojarzeń. Dodatkowo jak wiele gadżetów, również i ten często wędruje z rąk do rąk, a to z kolei wpływa na dotarcie firmy do większej liczby osób. W tak prosty i tani sposób możesz sprawić, że marka stanie się rozpoznawalna, a inni z chęcią skorzystają z Twoich usług lub produktów.

Skrobaczki z nadrukiem tylko w Caprea

W Caprea znajdziesz szeroki wybór produktów reklamowych, które pomogą Ci w skutecznej kampanii reklamowej. Skrobaczki z nadrukiem to niewątpliwy hit wśród gadżetów. Są przede wszystkim praktyczne i oryginalne. W naszym asortymencie znajdziesz skrobaczki o różnych kolorach, co pozwoli Ci na dopasowanie jej do identyfikacji Twojej firmy. Mamy również specjalne modele z ochraniaczami, które zapobiegają zmarznięciu dłoni podczas skrobania. Wykonujemy także specjalne nadruki za pomocą technik tampodruku lub termotransferu sitodrukowego. Skrobaczki z logo firmy są dostępne również z trzema końcówkami. Stworzone zostały z wysokiej jakości, wytrzymałego tworzywa. Realizujemy zamówienia dla przedsiębiorstw na terenie Warszawy, ale również współpracujemy z innymi firmami w całej Polsce. W przypadku pytań dotyczących realizacji zamówienia jesteśmy do Twojej dyspozycji.