Eko gadżety

z 16
torby-do-segregacji-respect
Torby do segregacji RESPECT
20340
power-bank-sol-10000-mah
Power bank SOL 10000 mAh
45122
teczka-na-dokumenty-ok-a4
Teczka na dokumenty ok. A4
V2564
drewniane-jo-jo-1-full
Drewniane jo-jo
V6219
dlugopis-z-kartonu-z-recyklingu
Długopis z kartonu z recyklingu
V1470/A
torba-z-juty-na-zakupy
Torba z juty na zakupy
V0402
torba-bawelniana-na-zakupy
Torba bawełniana na zakupy
V0407
torba-bawelniana-skladana
Torba bawełniana, składana
V0409
dlugopis-z-kartonu-z-recyklingu-nicholas
Długopis z kartonu z recyklingu | Nicholas
V1470
bambusowy-termos-500-ml
Bambusowy termos 500 ml
V0693
drewniany-brelok-do-kluczy
Drewniany brelok do kluczy
V0724
bambusowy-dlugopis
Bambusowy długopis
V1922
dlugopis-korkowy
Długopis korkowy
V1928
bambusowy-dlugopis-touch-pen-1-full
Bambusowy długopis, touch pen
V1933
bambusowy-zestaw-pismienny
Bambusowy zestaw piśmienny
P610.419
korkowy-brelok-do-kluczy
Korkowy brelok do kluczy
V0738
bambusowy-dlugopis-brock
Bambusowy długopis | Brock
V1947
papierowy-dlugopis-kayla-1-full
Papierowy długopis | Kayla
V1948
bambusowy-kubek-termiczny-270-ml
Bambusowy kubek termiczny 270 ml
P432.339
bambusowy-dlugopis
Bambusowy długopis
V1965
bambusowa-pamiec-usb-32-gb
Bambusowa pamięć USB 32 GB
V0346

Ekologiczne gadżety reklamowe

Coraz bardziej popularne są ekologiczne rozwiązania, które są przyjazne dla środowiska, dlatego wiele osób chętnie sięga po eko gadżety. Spełnienie potrzeb klientów to najlepszy sposób na to, aby zostać zauważonym i docenionym. Ekologiczne gadżety reklamowe pokazują, że Twoja firma nie tylko skupia się na reklamie i swoim biznesie, lecz także nie jest jej obojętny los planety. W ten sposób zdecydowanie możesz zyskać w oczach wielu osób. Co najważniejsze, wybijesz się na tle konkurencji, która może stosować odwrotne, nieekologiczne działania.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz gadżety ekologiczne, które mogą mieć różne zastosowanie. Nie tylko są dobrym rozwiązaniem dla otaczającej przyrody, lecz także są funkcjonalne i praktyczne.

Eko gadżety – czym są?

Ekologiczne gadżety reklamowe mają zdecydowanie mniejszy negatywny wpływ na środowisko, który wiąże się z ich produkcją, użytkowaniem, a także w późniejszym etapie – rozkładem. Dlatego też coraz częściej można spotkać produkty biodegradowalne.

Coraz więcej firm wie, jak ważne jest wdrożenie dobrych działań promocyjnych, które mają wpływ na planetę, dlatego chętnie inwestują w eko gadżety marketingowe. Mogą one stanowić wyposażenie biura, a także być miłymi upominkami dla klientów i kontrahentów. W łatwy sposób wypromujesz swój ekologiczny wizerunek firmy.

Dobór odpowiedniego produktu pomoże Ci w zachowaniu odpowiedniej estetyki, która również wpływa na odbiór marki. Reklamowe gadżety ekologiczne najczęściej wykonywane są z takich tworzyw, jak:

  • papier,
  • drewno,
  • bambus,
  • filc,
  • słoma,
  • korek.

Te materiały sprawiają, że przedmioty wyglądają oryginalnie i wzbudzają zainteresowanie. Przy produkcji eko gadżetów ważne jest wykorzystanie materiałów ekologicznych, które poddają się recyklingowi. Gadżety ekologiczne dostępne w ofercie Caprea są wykonane z naturalnych materiałów. To sprawia, że są przyjazne środowisku. Fakt, że ekologiczne gadżety wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu, kojarzy się konsumentom z ochroną środowiska, profesjonalną obsługą oraz wiarygodnością.

Eko gadżety reklamowe dla firm – to już nie tylko moda

Wielu konsumentów zdaje sobie sprawę, jak ważne jest dbanie o środowisko. Dlatego ruch eko i zero waste to nie tylko moda, lecz także świadomość, która pomaga w podejmowaniu słusznych decyzji. Firmy, które wykorzystują eko gadżety do promowania, są kojarzone z profesjonalnym podejściem do obsługi. Gadżety eko, wykonane z naturalnych materiałów nie mają tak negatywnego wpływu na środowisko naturalne jak np. produkcja plastikowych reklamówek, czego konsumenci są świadomi. Z tego powodu chętniej sięgają oni po gadżety reklamowe, które wykonane są z biodegradowalnych surowców.

Marka, która jest kojarzona z działaniami sprzyjającymi środowisku, z pewnością zostanie zauważona przez szerokie grono odbiorców, którzy na co dzień starają się żyć w zgodzie naturą i przyjaznymi rozwiązaniami dla planety. Dlatego na pewno ucieszy ich fakt, że jako firma chcesz również wspierać naturę i rezygnujesz z tworzyw, które są szkodliwe.

Ekologiczne gadżety reklamowe wręczane klientom spowodują, że zyskasz podziw i uznanie. Takie osoby zdecydowanie chętniej będą powracać do Twojej marki niż do konkurencji, której obojętny jest los planety. Ekologiczne gadżety reklamowe są cieplej odbierane i budują pozytywny wizerunek firmy.

Miejsca, w których warto rozdawać gadżety ekologiczne z nadrukiem

Ekologiczne gadżety reklamowe możesz rozdawać jako upominki ekologiczne w siedzibie swojej firmy, na targach, konferencjach, spotkaniach biznesowych i gdziekolwiek, gdzie masz styczność z potencjalnymi klientami.

To również świetny materiał do grawerowania. Eko gadżety, na przykład ekologiczne długopisy czy notesy ekologiczne, możesz oznaczyć w elegancki sposób i tym samym stworzyć niepowtarzalny podarunek. Logo Twojej marki na gadżecie wykonanym z biodegradowalnych materiałów będzie podkreślać profesjonalizm i dzięki temu z pewnością zyskasz przychylność kontrahentów oraz partnerów biznesowych.

Ekologiczne produkty są wyborem, który może pozytywnie zaskoczyć wiele osób, a co za tym idzie, na pewno zapadniesz w pamięć. To dokładnie te same gadżety reklamowe, które znajdziesz w standardowej ofercie, jednak różnią się tym, że nie obciążają środowiska i wykonane są z bezpiecznych tworzyw. Gadżety ekologiczne, służące jako produkty promocyjne, pozostaną w świadomości klienta na długo.

Ekologiczne gadżety reklamowe - niezawodna forma reklamy

W Caprea oferujemy gadżety reklamowe, ekologiczne dla różnej grupy klientów. Zależy nam na tym, aby każda firma znalazła eko gadżety, które spełniają jej potrzeby oraz pasują do misji i identyfikacji marki. Ekologiczne gadżety firmowe to niewątpliwy hit, który cieszy się coraz większym powodzeniem. Dodatkowo na gadżetach ekologicznych można wykonać specjalny i spersonalizowany grawer, który jeszcze bardziej podkreśla wyjątkowość tych przedmiotów.

Nasze gadżety ekologiczne są przede wszystkim estetyczne i funkcjonalne. Możesz być pewien, że to świetne rozwiązanie dla Twojej firmy. Realizujemy zamówienia w Warszawie, ale również chętnie działamy na terenie całej Polski. Wykonamy dla Ciebie kompleksowe zamówienie oraz dobierzemy odpowiednią technikę nadruku. W razie jakichkolwiek pytań na temat realizacji i zamówienia jesteśmy do Twojej dyspozycji.