Stacje pogodowe

stacja-pogody-meteor
Stacja pogody METEOR
03016
stacja-pogody-narvi
Stacja pogody NARVI
03054
termometr-okienny-tepli
Termometr okienny TEPLI
03084
stacja-pogody-jupiter
Stacja pogody JUPITER
03093
stacja-pogody-mars
Stacja pogody MARS
03094
lampka-biurkowa-enli-full
Lampka biurkowa ENLI
09066
zegar-scienny-stacja-pogodowa
Zegar ścienny, stacja pogodowa
V3251
cyfrowa-stacja-pogodowa
Cyfrowa stacja pogodowa
V3069
cyfrowa-stacja-pogodowa
Cyfrowa stacja pogodowa
V3068
Promocja
stacja-pogodowa-z-zewnetrznym-czujnikiem
Stacja pogodowa z zewnętrznym czujnikiem
P279.201
stacja-pogodowa
Stacja pogodowa
V0368
stacja-pogodowa
Stacja pogodowa
V0158
Promocja
bambusowa-stacja-pogodowa
Bambusowa stacja pogodowa
P279.219
stacja-pogodowa
Stacja pogodowa
V8302
stacja-pogodowa
Stacja pogodowa
V8304
stacja-pogodowa-grundig
Stacja pogodowa Grundig
P279.221
stacja-pogodowa-i-zegar
Stacja pogodowa i zegar RIPPER
IT3575
stacja-pogodowa-z-lcd
Stacja pogodowa z LCD SKY
KC6460
bambusowa-stacja-pogodowa
Bambusowa stacja pogodowa HISA
MO6468
stacja-pogodowa-wi-fi
Stacja pogodowa Wi-Fi ARTI
MO6664
stacja-pogodowa
Stacja pogodowa
V1543
stacja-pogodowa
Stacja pogodowa
V2023

Reklamowe stacje pogodowe z nadrukiem własnym lub logo firmy

Nie da się ukryć, że funkcję standardowego termometru mierzącego temperaturę na zewnątrz budynku powoli zastępują stacje pogody. Na rynku dostępne są zarówno mniejsze, jak i większe modele. Okazuje się, że te nowoczesne gadżety świetnie sprawdzają się nie tylko w przestrzeni domowej, ale także w biurach, magazynach czy lokalach usługowych. Stacje pogodowe z logo to świetna forma promocji Twojej firmy? Dlaczego?

W Caprea jesteśmy w stanie wykonać specjalny grawer, który będzie przypominać o Twojej nazwie marki. Dzięki temu to świetny pomysł, jeśli organizujesz konferencję, warsztaty czy też targi promujące Twoją firmę. Wręczając reklamowe stacje pogodowe z nadrukiem masz pewność, że to niebanalny gadżet. Poza tym jest bardzo praktyczny, a za każdym razem, kiedy obdarowany na niego spojrzy – przypomni sobie o Twojej marce. To świetna alternatywa dla tradycyjnych długopisów, pamięci przenośnej czy breloczków. Choć i te akcesoria biurowe są dość przydatne i znajdziesz je także w ofercie Caprea!

Jakie stacje pogodowe z nadrukiem wybrać?

Stacje pogodowe z logo firmy mogą być mniej lub bardziej rozbudowane. Właśnie dlatego trzeba określić, komu chcesz je wręczyć i gdzie będą mocowane. W naszej ofercie znajdziesz proste w swojej konstrukcji termometry okienne z przyssawką. Mogą one służyć zarówno jako gadżety do mocowania na zewnątrz, jak i wewnątrz domu. Wystarczy, że przymocujesz taki termometr, a następnie będziesz mógł odczytywać temperaturę na czytelnym wyświetlaczu. Bardziej rozbudowane stacje pogody z nadrukiem mają możliwość pomiaru temperatury na zewnątrz za pomocą specjalnego czujnika.

To jednak nie jest jedyna funkcja. Tego typu urządzenia pokazują również godzinę, datę, dzień tygodnia, wilgotność powietrza czy nawet poziom komfortu. Nowoczesne stacje pogody z logo pokazują też w formie wizualnej pogodę. Dzięki temu tego typu urządzenia sprawdzają się w biurze czy też domu do kontrolowania tego, co się dzieje na zewnątrz. Do dyspozycji w Caprea masz modele, które są czytelne z daleka oraz mają długotrwałą żywotność.

Dlaczego warto wybrać stacje pogody z logo firmy?

Kiedy chcesz nawiązać biznesowe kontakty, małe gesty znaczą bardzo wiele. Stacje pogody z logo firmy to urządzenia, które mogą służyć zarówno do użytku domowego, jak i biurowego. Dzięki temu świetnie się sprawdzą dla każdego klienta, kontrahenta czy współpracownika, niezależnie od branży. Urządzenia są wykonane w estetyczny sposób, a nadruk ma wysoką jakość. Właśnie dlatego pełnią swoją funkcję promocyjną przez długi czas.

Ponadto dopasujesz model do wyglądu biura czy też odcieni w identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Uzupełnieniem naszej oferty są też zegary na biurko, które pokazują godzinę, temperaturę, a także mają funkcję budzika. Zamknięte są w pudełku imitującym wygląd drewna. Te praktyczne gadżety na pewno zaskoczą Twojego klienta czy nowego kontrahenta. Jeśli szukasz niebanalnych produktów promujących, zwróć też uwagę na stacje pogody z nadrukiem w nowoczesnej formie, które jednocześnie nawiązują do klasycznych barometrów i higrometrów. Sprawdź ofertę w Caprea i wybierz model dla siebie!