Stacje pogodowe

Termometr okienny TEPLI
03084-01
Stacja pogody z barometrem BINILO
03085-01
Stacja pogody PUK
03053
Stacja pogody NARVI
03054
Stacja pogody EZ
03078
Zegar na biurko CLAP
03079
Stacja pogody TRANS
03080
Stacja pogody METEOR
03016

Stacje pogodowe z logo

Nie da się ukryć, że funkcję standardowego termometru mierzącego temperaturę na zewnątrz budynku powoli zastępują stacje pogody. Na rynku dostępne są zarówno mniejsze, jak i większe modele. Okazuje się, że te nowoczesne gadżety świetnie sprawdzają się nie tylko w przestrzeni domowej, ale także w biurach, magazynach czy lokalach usługowych. Stacje pogodowe z logo to świetna forma promocji Twojej firmy? Dlaczego?

W Caprea jesteśmy w stanie wykonać specjalny grawer, który będzie przypominać o Twojej nazwie marki. Dzięki temu to świetny pomysł, jeśli organizujesz konferencję, warsztaty czy też targi promujące Twoją firmę. Wręczając stacje pogodowe z nadrukiem masz pewność, że to niebanalny gadżet. Poza tym jest bardzo praktyczny, a za każdym razem, kiedy obdarowany na niego spojrzy – przypomni sobie o Twojej marce. To świetna alternatywa dla tradycyjnych długopisów, pamięci przenośnej czy breloczków. Choć i te akcesoria biurowe są dość przydatne i znajdziesz je także w ofercie Caprea!

Jakie stacje pogodowe z nadrukiem wybrać?

Stacje pogodowe z logo mogą być mniej lub bardziej rozbudowane. Właśnie dlatego trzeba określić, komu chcesz je wręczyć i gdzie będą mocowane. W naszej ofercie znajdziesz proste w swojej konstrukcji termometry okienne z przyssawką. Mogą one służyć zarówno jako gadżety do mocowania na zewnątrz, jak i wewnątrz domu. Wystarczy, że przymocujesz taki termometr, a następnie będziesz mógł odczytywać temperaturę na czytelnym wyświetlaczu. Bardziej rozbudowane stacje pogody z nadrukiem mają możliwość pomiaru temperatury na zewnątrz za pomocą specjalnego czujnika.

To jednak nie jest jedyna funkcja. Tego typu urządzenia pokazują również godzinę, datę, dzień tygodnia, wilgotność powietrza czy nawet poziom komfortu. Nowoczesne stacje pogody z logo pokazują też w formie wizualnej pogodę. Dzięki temu tego typu urządzenia sprawdzają się w biurze czy też domu do kontrolowania tego, co się dzieje na zewnątrz. Do dyspozycji w Caprea masz modele, które są czytelne z daleka oraz mają długotrwałą żywotność.

Dlaczego warto wybrać stacje pogody z logo?

Kiedy chcesz nawiązać biznesowe kontakty, małe gesty znaczą bardzo wiele. Stacje pogody z logo to urządzenia, które mogą służyć zarówno do użytku domowego, jak i biurowego. Dzięki temu świetnie się sprawdzą dla każdego klienta, kontrahenta czy współpracownika, niezależnie od branży. Urządzenia są wykonane w estetyczny sposób, a nadruk ma wysoką jakość. Właśnie dlatego pełnią swoją funkcję promocyjną przez długi czas.

Ponadto dopasujesz model do wyglądu biura czy też odcieni w identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Uzupełnieniem naszej oferty są też zegary na biurko, które pokazują godzinę, temperaturę, a także mają funkcję budzika. Zamknięte są w pudełku imitującym wygląd drewna. Te praktyczne gadżety na pewno zaskoczą Twojego klienta czy nowego kontrahenta. Jeśli szukasz niebanalnych produktów promujących, zwróć też uwagę na stacje pogody w nowoczesnej formie, które jednocześnie nawiązują do klasycznych barometrów i higrometrów. Sprawdź ofertę w Caprea i wybierz model dla siebie!