Gadżety odblaskowe

szelki-odblaskowe-refi
Szelki odblaskowe REFI
20342
oslona-na-plecak
Osłona na plecak
V5547
kamizelka-rozmiar-dzieciecy
Kamizelka, rozmiar dziecięcy
V7704
kamizelka
Kamizelka
V7768
opaska-zwijana
Opaska zwijana
V7726
opaska-na-ramie
Opaska na ramię
V7319
kamizelka-ze-swiatlem
Kamizelka ze światłem
V9764
opaska-sportowa-na-ramie
Opaska sportowa na ramię VISIBLE ME
MO9529
kamizelka-1-full
Kamizelka
V7737
kamizelka-szelki-maryann-1-full
Kamizelka, szelki | Maryann
V1162
kamizelka-ned
Kamizelka | Ned
V8721
odblaskowa-opaska-na-ramie
Odblaskowa opaska na ramię ENROLLO +
KC8282
pasek-poprawiajacy-widocznosc
Pasek poprawiający widoczność ALLVISIBLE
MO6445
kamizelka-bezpieczenstwa
Kamizelka bezpieczeństwa VISIBLE
MO8062
kamizelka
Kamizelka
V7767
Zawieszka świecąca LITTO
Zawieszka świecąca LITTO
20344
Zawieszka REF-HEART
Zawieszka REF-HEART
20347
Zawieszka REF-CIRCLE
Zawieszka REF-CIRCLE
20348
Zawieszka REF-TEDDY
Zawieszka REF-TEDDY
20349
Zawieszka REF-CLOVER
Zawieszka REF-CLOVER
20350
kamizelka-z-dzianiny
Kamizelka z dzianiny VISICOAT
MO2243
opaska-zwijana-may
Opaska zwijana | May
V6546
opaska-zwijana
Opaska zwijana
V6546/A
kamizelka-rpet
Kamizelka RPET
P239.776
torba-odblaskowa-na-zakupy
Torba odblaskowa na zakupy
V1673

Odblaski reklamowe z nadrukiem logo firmy – klasyczne gadżety reklamowe

Odblaski reklamowe to klasyczne gadżety, które od lat cieszą się dużą popularnością i są chętnie wybierane przez marki z każdego segmentu. Nie ma w tym nic dziwnego – to praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które doskonale buduje świadomość marki wśród konsumentów. Co ważne, odblaski z nadrukiem są również stosunkowo tanie, a ich jakość jest imponująco dobra.

Tego typu gadżety doskonale sprawdzą się w roli upominków dla rodziców, którym zależy na bezpieczeństwie swoich pociech. Oferta naszego sklepu skierowana jest jednak do wszystkich odbiorców w różnym wieku, ponieważ odblaski z logo firmy mają specjalną powłokę, która zwiększa widoczność wieczorem i w nocy. To gadżety, które można z powodzeniem wykorzystać np. podczas gazdy rowerem czy długich spacerów po zmroku. Warto dodać, że są to produkty wysoce praktyczne, które z łatwością można przyczepić do plecaka, dłoni, czy odzieży. Wówczas każda osoba korzystająca z odblasku z nadrukiem logo będzie poniekąd promowała Twoją markę, a jednocześnie budowała z nią swoją własną relację.

Ten rodzaj gadżetów reklamowych nie tylko idealnie sprawdzi się w roli upominków dla klientów i pracowników, ale również przyciągnie uwagę odbiorców na różnego rodzaju branżowych wydarzeniach.

Odblaski z logo firmy – szeroki wybór produktów

Jednym z niewątpliwych atutów naszej marki jest niezwykle bogata oferta, którą regularnie udoskonalamy i rozbudowujemy. Odblaski reklamowe to jedna z kluczowych kategorii naszego sklepu, która niezmiennie cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony zarówno drobnych przedsiębiorstw, jak i dużych spółek. Posiadamy m.in. klasyczne zawieszki promocyjne wykonane z folii odbijającej światło, magnetyczne lampki LED, praktyczne kamizelki odblaskowe czy samozaciskowe opaski.

Proponujemy szeroki wybór kolorów i kształtów naszych gadżetów, dzięki czemu każdy może z łatwością dopasować design poszczególnych produktów do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Staramy się, aby wszystkie odblaski z logo Caprea miały stosunkowo dużą powierzchnię nadruku. Dzięki temu firmowy slogan, logo czy nazwa marki jest doskonale widoczna, przejrzysta i czytelna.

Dużą wagę przykładamy również do aspektów wizualnych, dzięki czemu wszystkie nasze odblaski prezentują się modnie i estetycznie, co skutecznie wpływa na uwagę odbiorów. Co ważne, wszystkie nasze odblaski z nadrukiem logo firmy mają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty jakościowe.

Odblaski reklamowe – najwyższa jakość w niskiej cenie

W ofercie naszego sklepu znajdują się najwyższej jakości odblaski z logo, które produkowane są z najwyższą starannością i przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych materiałów. Dzięki temu są to produkty niezwykle wytrzymałe i odporne na intensywną eksploatację, co wpływa na ich wieloletnią użyteczność. Technikę nanoszenia druku każdorazowo dobieramy do specyfiki produktu, jednak wszystkie stosowane przez nas technologie są innowacyjne i efektywne.

Odblaski reklamowe z logo firmy najczęściej grawerowane są za pomocą tampodruku i termotransferu sitodrukowego (w przypadku kamizelek odblaskowych). Co ważne, naszym klientom oferujemy uczciwe i rozsądne stawki, dzięki czemu zakup gadżetów reklamowych nie obciąży zbyt mocno firmowego portfela.

Do każdego zamówienia podchodzimy w pełni indywidualnie, a nasi pracownicy zawsze służą dobrą radą i fachowym wsparciem. Od początku działalności marki Caprea stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych produktów, dlatego odblaski z nadrukiem zakupione w naszym sklepie to gwarancja satysfakcjonującego efektu i solidnego wykonania!