Kalendarze

kalendarz-bambusowy
Kalendarz bambusowy KARENDA
MO9404
kalendarz-moleskine
Kalendarz MOLESKINE
VM292
kalendarz-moleskine
Kalendarz MOLESKINE
VM295
kalendarz-moleskine
Kalendarz MOLESKINE
VM296
kalendarz-moleskine
Kalendarz MOLESKINE
VM298
kalendarz-moleskine
Kalendarz MOLESKINE
VM393
kalendarz-moleskine
Kalendarz MOLESKINE
VM394
kalendarz-moleskine
Kalendarz MOLESKINE
VM396
kalendarz-moleskine
Kalendarz MOLESKINE
VM397
kalendarz-moleskine
Kalendarz MOLESKINE
VM398
kalendarz-moleskine
Kalendarz MOLESKINE
VM399
spiralny-kalendarz-moleskine-life
Spiralny kalendarz MOLESKINE Life
VM490
kalendarz-moleskine
Kalendarz MOLESKINE
VM493
spiralny-kalendarz-moleskine-undated-life
Spiralny kalendarz MOLESKINE Undated Life
VM690
tucson-lux-czarnyjpg
Kalendarz Tucson Lux A5 dzienny czarny
kalendarz-tucson-lux-a5-dzienny-czarny
kalendarz-tucson-lux-a5-dzienny-fiolet
Kalendarz Tucson Lux A5 dzienny fiolet
kalendarz-tucson-lux-a5-dzienny-fiolet
tucson-lux-popielatyjpg
Kalendarz Tucson A5 dzienny szary
kalendarz-tucson-a5-dzienny-szary
kalendarz-tucson-a5-dzienny-zielony
Kalendarz Tucson A5 dzienny zielony
kalendarz-tucson-a5-dzienny-zielony

Kalendarze reklamowe z nadrukiem logo firmy

Kalendarz jest przedmiotem codziennego użytku. Wiele osób ma go powieszonego na ścianie, na lodówce czy przy biurku. Jednak czasem łatwiej mieć go przy sobie, aby móc zaplanować ważne spotkanie czy wizytę. Wtedy najlepiej sprawdzają się kalendarze reklamowe z nadrukiem logo. To niewielkie i poręczne notesy, które wrzucisz do torebki i aktówki. Będzie zawsze pod ręką, pomagając zaplanować cały dzień, a nawet miesiąc. W naszym sklepie znajdziesz notesy-kalendarze wykonane z miękkiego, aksamitnego materiału w wielu kolorach. Sprawdź i wybierz rewelacyjne gadżety reklamowe, które spodobają się każdemu.

Kalendarze reklamowe z logo – gadżet firmowy

Gadżety reklamowe i biurowe to najlepszy pomysł na solidną, przyciągającą wzrok promocję. Jednak warto wybrać coś, co będzie praktyczne i eleganckie tak jak kalendarze reklamowe z logo firmy. To z pewnością użyteczny przedmiot, ponieważ nie ma osoby, która nie korzystałaby z kalendarza. Przydaje się na co dzień do sprawdzania daty, zapisywania spotkań, wizyt i ważnych wydarzeń, o których nikt nie chce zapomnieć. W kalendarzu z logo w formie notesu można również zapisywać ważne notatki, hasła, rzeczy, które należy zapamiętać. Pozwolą również na zanotowanie numeru telefonu, sprawdzenie imienin lub aktualnych świąt. Od teraz nic nie umknie uwadze Twoim obdarowanym. Do tego elegancki design, który podkreśla profesjonalizm. Taki gest będzie świadczył o tym, że dla Twojej firmy ważna jest organizacja i przemyślane działanie. Dodatkowo na okładce możesz wygrawerować logo, dzięki któremu każdy, kto otrzyma kalendarz, będzie pamiętał o marce. Co więcej, pomożesz tym samym w stworzeniu pozytywnych skojarzeń, które mogą wpłynąć na odbiór firmy.

Kalendarze reklamowe z nadrukiem – upominek dla każdego

Gadżety promocyjne można wręczyć przy wielu okazjach – targach pracy, konferencjach, imprezach firmowych i nie tylko. Kalendarze reklamowe z nadrukiem to uniwersalny prezent dla każdego – klienta, kontrahenta, partnera biznesowego, wspólnika czy pracownika. Taki podarunek na pewno przyda się każdemu i chętnie będzie z niego korzystać. Za każdym razem, gdy sięgnie po kalendarz, by zanotować coś pilnego, spojrzy na widniejące na nim logo Twojej marki. Taki upominek sprawi, że zadowolony klient z przyjemnością poleci Cię innym, swoim znajomym, a nawet rodzinie. Skuteczna reklama wpływa na większy zysk i popularność przedsiębiorstwa. Dlatego warto zainwestować w niedrogie, ale praktyczne gadżety. Wyróżnij się na tle swojej konkurencji i zdobądź zaufanie osób, które są ważne dla Twojej firmy.

Kalendarze reklamowe z tylko w Caprea

W Caprea posiadamy szeroki asortyment gadżetów, w tym również kalendarze reklamowe z nadrukiem logo. Zadedykowane są dla wszystkich, a zwłaszcza dla osób, które dużo pracują i odbywają wiele spotkań. Oferujemy produkty z wysokiej jakości, matowych i miękkich materiałów. Do tego każdy kalendarz jest wyposażony w wygodną gumkę oraz wstążkę. Na okładkach wykonujemy grawery takie jak logo, napisy oraz inne życzenia naszych klientów. Mają dużą powierzchnię, która pozwala na wykonanie różnych grafik. Techniki, jakimi tworzymy nadruki to tłoczenie, tłoczenie folią oraz wiele innych. Swoje usługi realizujemy w Warszawie, a także w całej Polsce. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami. Świadczymy pomoc w zakresie wyboru odpowiednich gadżetów. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji. Chętnie opowiemy o tym, jak wygląda cały proces oraz jak prawidłowo złożyć zamówienie.