Etui piśmiennicze

etui-na-dlugopis-e27
Etui na długopis E27
19029
etui-na-dlugopisy-e6
Etui na długopisy E6
19124
etui-na-dlugopis-e3
Etui na długopis E3
19413
etui-na-dlugopis-e16
Etui na długopis E16
19454
etui-na-dlugopis-e19
Etui na długopis E19
19571
etui-na-dlugopis-e21
Etui na długopis E21
19594
etui-na-dlugopisy-e26
Etui na długopisy E26
19614
etui-na-dlugopisy-e26
Etui na długopisy E26
19615
etui-na-dlugopisy-e29
Etui na długopisy E29
19657
etui-na-dlugopis-e1
Etui na długopis E1
19924
etui-na-dlugopisy-e23
Etui na długopisy E23
23684
etui-na-dlugopisy-e24
Etui na długopisy E24
23685
etui-na-artykuly-pismienne
Etui na artykuły piśmienne
V1577
piornik
Piórnik
V9617
piornik
Piórnik
V6471
etui-na-artykuly-pismienne
Etui na artykuły piśmienne
V1742
czarne-papierowe-etui
Czarne, papierowe etui PAPER SLEEVE
MO8825
piornik
Piórnik
V7610

Etui na długopis z własnym nadrukiem lub logo firmy

Coraz więcej firm decyduje się na własne gadżety reklamowe, które najczęściej stanowią przedmioty codziennego użytku. To doskonały pomysł, który z pewnością przyciągnie uwagę każdego. Twoi klienci zdecydowanie docenią Twój gest oraz pomysłowość. Wręczając firmowe długopisy, możesz pomyśleć również o eleganckich etui z nadrukiem. Etui na długopis z logo firmy mogą stanowić również część reklamy, przypominając zawsze o Twojej marce. Dodatkowo pozwolą na przechowywanie długopisu bez jego gubienia oraz szukania w sytuacjach, kiedy jest potrzebny. Wybierając gustowne etui, możesz mieć pewność, że osoba obdarowana zyska stałe miejsce dla swoich artykułów piśmienniczych. W naszej ofercie znajdziesz etui na długopis z tektury, z tworzywa sztucznego, z papieru, z eko skóry i nie tylko. Niektóre z nich są zamykane za pomocą oryginalnej wstążki. W Caprea masz szeroki wybór, który dostosujesz do swoich potrzeb oraz upodobań.

Etui na długopis z logo firmy – dla kogo?

Piórnik bądź etui z własnym nadrukiem i logo firmy to ciekawa forma reklamy, która spotyka się z uznaniem oraz zainteresowaniem. Długopisy lub pióra to przedmioty codziennego użytku, z których korzysta szeroka grupa osób jak nauczyciele, pracownicy, studenci i nie tylko. Dlatego etui na długopis z logo to oryginalna propozycja na upominek również dla współpracowników, klientów czy kontrahentów. Ten produkt pozwoli Ci dotrzeć do różnej grupy odbiorców, co zapewni Ci skuteczną formę promocji. Eleganckie etui z nadrukiem zdecydowanie świadczy o klasie oraz profesjonalizmie osoby, która go nosi.

Etui na długopis z nadrukiem logo – oryginalna personalizacja

Nadruki na etui tworzone są za pomocą znakowania GD lub tampondruku N2 w zależności od materiału, z jakiego wykonany jest produkt. To z kolei pozwala na personalizację i nałożenie logo. Każdy, kto otrzyma takie etui na długopis z nadrukiem logo, będzie utożsamiał je z Twoją firmą. To zdecydowanie praktyczny, gustowny gadżet, który z przyjemnością będzie używany przez każdego. Wybieranie odpowiedniego produktu reklamowego powinno opierać się zarówno na prezentacji, jak i użyteczności. Znakowanie wykonane jest najnowszymi technikami poligraficznymi, dlatego zapewniamy trwałość i rewelacyjny wygląd wizualny. Z łatwością wybierzesz produkt, który dopasujesz do danej okazji lub do osoby, której wręczysz ten wyjątkowy upominek.

Etui na długopis z logo firmy jako gadżet reklamowy? Jasne, że tak!

W Caprea znajdziesz produkty reklamowe, które będą świetnym nośnikiem reklamowym dla Twojej firmy. Oferujemy gadżety wysokiej jakości, które wykonane są z najtrwalszych materiałów. Dodatkowo wykonujemy znakowania, nadruki i grawery, które pozwalają spersonalizować przedmiot i zamienić go w użyteczną formę reklamy. Swoje usługi świadczymy w Warszawie, ale również chętnie działamy na terenie całego kraju. Wesprzemy Cię na każdym etapie Twojego zamówienia oraz przedstawimy, jak wygląda cały proces tworzenia znakowania etui na długopis z logo firmy. W razie potrzeby zaproponujemy Ci odpowiedni produkt, który spełni Twoje oczekiwania. Odpowiemy na każde Twoje pytanie związane z realizacją i złożeniem zamówienia.