Wydawanie pieniędzy bez wątpienia jest jedną z największych przyjemności. Każdy medal ma jednak dwie strony, i tak za sukcesem i powodzeniem finansowym zazwyczaj stoją nie tylko litry mocnej kawy, ale też ogrom obowiązków (i niedomiar czasu!) oraz wynikający z nich stres. Na szczęście jest wiele metod na rozładowanie napięcia, a 1 kwietnia to świetna okazja, by potraktować je z przymrużeniem oka.

Przełam bariery

Jeśli zarządzasz zespołem, na pewno wiesz, że niestandardowe podejście do wyzwań i kreatywne myślenie są wartościami nie do przecenienia. Daj dobry przykład współpracownikom i podaruj im antystresowe zabawki z dedykowanymi poszczególnej osobie, zabawnymi napisami – wprowadzisz trochę humoru i przełamiesz niepotrzebny dystans.

Antystresowe gniotki dostępne są w wielu kolorach i kształtach, a dodatkowo większość posiada opcję indywidualnego znakowania metodą tempodruku lub grawerem laserowym. Wykaż się fantazją i zaprojektuj tak, by stały się waszym rozpoznawalnym gadżetem.

Fani antystresów twierdzą, że nic nie uspokaja lepiej niż deformowanie przyjemnego w dotyku przedmiotu (np. w kształcie niepozornego granatu), a niektórzy z ich pomocą pokonali nałóg palenia papierosów i…częstych przerw w pracy :)

Czasoumilacz

Gdyby przeprowadzić konkurs na przedmiot cieszący się największą uwagą w pracy z pewnością podium należałoby do…zegara. Skoro i tak wszyscy patrzą na niego z większą lub mniejszą częstotliwością, warto by miał on w sobie to coś! Na przykład logo Twojej firmy, nadruk reklamowy lub intrygujący albo motywujący aforyzm. Do tego termometr, higrometr, nowoczesny design i nic więcej nie potrzeba. Wykorzystaj w pracy koloroterapię! Soczyste barwy, takie jak pomarańcz czy róż, ożywią wnętrze i pobudzą szare komórki do pracy.

Mała czarna

Tam, gdzie jest praca, musi być też kawa. Inaczej smakuje jednak kawa w nijakiej, przezroczystej w szklance, a inaczej w spersonalizowanym kubeczku pracownika miesiąca! Kubek lub szklankę można zaprojektować dowolnie i zgodnie z naszym – nawet najbardziej złowieszczym – poczuciem humoru. Napisy drukowane są na okragło i metodą sitodruku, co gwarantuje im trwałość i efektowność.